Napjatá situace v Irsku: Odpůrci invaze jsou takřka denně v ulicích, do davu demonstrantů vjelo auto (video)
RSS

Napjatá situace v Irsku: Odpůrci invaze jsou takřka denně v ulicích, do davu demonstrantů vjelo auto (video)

V Irsku se stala neúnosná muslimská invaze obrovským problémem. Již několik měsíců jsou v ulicích irských měst davy lidí, kteří protestují proti vítačské politice irské vlády.
Čím menší země, tím je problém logicky větší, protože o to rychleji může být původní obyvatelstvo přečísleno. Lze předpokládat, že situace konečně původní obyvatelstvo probudí a je možné, že se to nakonec projeví i ve volbách.
Každý další incident probudí další Iry, kteří se přidávají k protestujícím. Ovšem mezi domácím obyvatelstvem je i ta část, která invazi podporuje – zpravidla jde o Antifu a podobné škůdce.
V úterý večer do protestujících v obci Artane vjelo auto, naštěstí nebyl dav příliš hustý a protestující stačili uskočit. Je také možné, že řidiči nešlo primárně o to někoho zabít či zranit, ale chtěl protestující zastrašit:

Shocking footage emerges of speeding car through Artane where concerned citizens were protesting against migrants being planted in their community Left wing thugs have laughed at the disgraceful scenes Follow us videos and share Crd: Michael Johnson #irelandisfull pic.twitter.com/ctrk3uSfxY
— TheLiberal.ie (@TheLiberal_ie) January 31, 2023

Na videu místní občané protestovali proti plánovanému migračnímu centru. Po celé EU se nyní ujímá tatáž praxe: Invazisté jsou stěhováni z městských ghett do menších obcí po celé zemi. Neděje se to jen v Irsku, ale také ve Francii, Německu, Rakousku nebo Švédsku.
V mnoha případech místní protestují a často se skutečně daří záměru zabránit. V takových malých komunitách reálně hrozí, že původní obyvatelstvo bude invazními jedinci přečísleno, nemluvě o nárůstu kriminality.
Z jednoho irského migračního centra je i video níže, na němž si vzteklý žadatel o azyl stěžuje na to, že nedostal snídani, protože přišel pozdě:

V Irsku existuje  plán na vytvoření „udržitelné“ společnosti, který mnozí Irové považují za plán na výměnu obyvatel. Do roku 2040 budou totiž původní obyvatelé zanedbatelnou menšinou. Občanská válka bude v takovém případě nevyhnutelnou. Můj osobní dojem ovšem je, že k tomu dojde dřív než v inkriminovaném roce.
V Irsku tak zcela jistě dojde k další náboženské válce, jen tentokrát již budou katolíci a protestanti na jedné straně.
Půjde-li vše tím tempem jako nyní, budou v roce 2040 chalífáty v Irsku, Švédsku, Rakousku, Norsku, Belgii či Francii. Tam všude je k tomu velmi slušně nakročeno.
Globalistický plán na zničení Irska muslimskou invazí: Nárůst obyvatelstva je zajištěn muslimskou invazí. Muslimové původní obyvatelstvo logicky přečíslí:


V Irsku jsou problémem i africké gangy:

 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ] Článek Napjatá situace v Irsku: Odpůrci invaze jsou takřka denně v ulicích, do davu demonstrantů vjelo auto (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden