Skandální vyzrazení vedoucího pracovníka Pfizeru promítali před centrálou firmy v New Yorku (video)
RSS

Skandální vyzrazení vedoucího pracovníka Pfizeru promítali před centrálou firmy v New Yorku (video)

Je to asi týden, co jeden z vedoucích pracovníků Pfizeru v tajně nahraném videu vyzradil, že se farmaceutický gigant snaží vyrábět mutace viru.
Skandál záhy obletěl svět a nejžalovanější firma světa – Pfizer – se tak dostala do dalších problémů. Otázka je, zda se jim z nich opět podaří vybruslit tak lehce, jako ze všech předchozích skandálů. Jenže předchozí skandály se nedotýkaly celého světa…
Novináři projektu Veritas si pronajali kamion Led, aby přehráli své odhalení o plánech společnosti Pifzer zmutovat COVID-19, aby masové očkování mohlo být i nadále „dojnou krávou.“ Film promítali přímo před sídlem farmaceutického giganta v New Yorku.
Minulý týden Project Veritas zveřejnil tajně natočenou nahrávku vedoucího pracovníka Pfizeru Jordona Trishtona Walkera, ve které se chlubil, že farmaceutická společnost mimo jiné našla způsob, jak „zmutovat“ covid-19 prostřednictvím „cílené evoluce“, aby urychlila vývoj budoucích vakcín.
V úterý  šel Project Veritas ještě o krok dál a pronajal si menší náklaďák, který zaparkoval před kanceláří společnosti Pfizer v New Yorku a stále dokola přehrával záběry z videa na Led kamionu.

MUST SEE: @BlackHannity and the Project Veritas team hit the streets of Manhattan yesterday with an LED box truck to get the public's reactions to our @pfizer investigation — and of course, the police were called! Enjoy. #DirectedEvolution pic.twitter.com/acxeOCmeaF
— Project Veritas (@Project_Veritas) February 1, 2023

Poté, co skončili promítání před farmaceutickým gigantem, se také projeli po New Yorku. Novinář a tiskový mluvčí projektu Veritas R.C. Maxwell hovořil s několika lidmi, kteří vyjádřili svou podporu a vděčnost publikacím skupiny.
Požádal také o komentář k odhalení před kanceláří společnosti Pfizer, ale bezvýsledně. Nakonec na novináře zavolali policii.
Od tohoto odhalení se o Pfizer začali zajímat dokonce i politici, jako například republikánský senátor Marco Rubio, který vznesl kritiku na farmaceutickou společnost.
Rubio sám napsal otevřený dopis generálnímu řediteli farmaceutického gigantu Albertu Bourlovi, ve kterém vyjadřuje své znepokojení ve světle toho, co se objevilo v nahrávce….
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ] Článek Skandální vyzrazení vedoucího pracovníka Pfizeru promítali před centrálou firmy v New Yorku (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden