Jeden nevyřízený dluh …
RSS

Jeden nevyřízený dluh …

VIDLÁK
Zajisté si pamatujete článek z minulého týdne , ve kterém jsme se vyjadřovali k udavačské aktivitě zaměstnance knihovny Akademie věd, jehož identitu jsme nepropálili a pro sebe si ho pojmenovali pan Ječmínek. Tento pán měl potřebu napsat zaměstnavateli mého bratra a upozornit ho, že Vidlákovy kydy je společensky velmi nebezpečný, jakož i jeho webmaster je společensky nebezpečný a proto by bylo dobré se zamyslet nad tím, jestli můj bratr může nadále učit na střední škole.
Snadno jsme zjistili, že pan Ječmínek pracuje v Knihovně Akademie věd a ukázalo se, že své aktivity dělá v pracovní době. Tož jsme se zeptali přímo jeho zaměstnavatele, jestli to Ječmínek dělá podle nějakého manuálu Akademie věd, nebo jestli je to standardní náplň jeho práce.
Nezajímalo nás ani tak, čím je pan Ječmínek, což koneckonců bylo jasné z jeho dopisu, ale hodně nás zajímalo, čím je Akademie věd.
Slíbili jsme, že odpověď, ať bude jakákoliv, zveřejníme.
Zde je:
Vážený pane Sterziku,
reaguji na Váš e-mail.
Dopis pana Ječmínka  byla zcela soukromá iniciativa, která s náplní práce a činností Knihovny AV ČR nemá nic společného. Následná opatření budou řešena interními postupy.
S pozdravem
Ing.Magdalena Vecková
ředitelka
Jsme lidsky rádi, že se Akademie věd od takového jednání svého zaměstnance distancuje a bereme to z naší strany jako vyřízenou věc. Nemáme žádnou potřebu pana Ječmínka trestat, protože jeho jednání je záležitostí charakteru či nepovedené výchovy a to se určitě nenapraví žádným kázeňským postihem. Bohatě nám postačí, pokud svých udavačských aktivit zanechá. Zejména těch, které dělá v pracovní době.
V podstatě bychom byli spokojení, kdyby mu paní ředitelka nandala tolik práce, aby neměl čas na blbosti.
 
  Vidlák
The post Jeden nevyřízený dluh … first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden