EU plánuje další restrikce pro průmysl, který není klimaticky neutrální, ovlivnit to má až 40% pracovních míst
RSS

EU plánuje další restrikce pro průmysl, který není klimaticky neutrální, ovlivnit to má až 40% pracovních míst

Cílem bruselské klimatické politiky je především likvidace Evropy. A to ve všech směrech. Jde nejen o likvidaci zemědělství, jak již můžeme vidět v Holandsku, kde dochází k vyvlastňování tisíců farem, ale i o likvidaci průmyslu, který nebude odpovídat velmi přísným regulím EU.
To vše pod falešnou záminkou údajné přicházející klimatické katastrofy. Nyní se podvratná Evropská komise soustředila na průmysl. Tedy na ten, který není v souladu s klimatickou politikou Bruselu.
Evropská komise v čele s předsedkyní Ursulou Leyenovou ve středu představila svůj nový „průmyslový plán Green Deal“ s dalšími posílenými nástroji pro nadnárodní plánované hospodářství.
Průmyslová odvětví a společnosti, u nichž se má za to, že přispívají ke „klimatické neutralitě,“ dostávají jasnější výhody, zatímco ty, u nichž se má za to, že k ní nepřispívají, jsou trestány. Údajně je třeba se vyhnout „klimatické katastrofě,“ o níž se předpokládá, že se blíží.
„Zelená dohoda“ a sesterská iniciativa „REPowerEU“ nejsou samy o sobě nové, ale jsou nyní rozšířeny o „průmyslový plán“ s cílem poskytnout politikům nové nástroje ke kontrole soukromého trhu – co by měl a neměl vyrábět a jak.
Dojde k regulačním úlevám, výhodám volného obchodu a lepšímu přístupu k penězům daňových poplatníků pro společnosti, které vyvíjejí to, co nazývají „technologiemi s nulovými čistými emisemi“ a zhorší podmínky pro ostatní.
Lejnová v lednovém projevu na velmi diskutovaném Světovém ekonomickém fóru v Davosu, kde byl plán představen, prohlásila, že nyní máme jedinou a poslední šanci zachránit planetu před zničením.
Odhaduje se, že plán ovlivní až 40 procent všech pracovních míst v EU, kde ti, kteří nejsou považováni za klimaticky inteligentní, budou odstraněni ve prospěch více zelených pracovních míst.
Cílem „Zelené dohody“ je učinit z Evropy „ první klimaticky neutrální kontinent na světě “ s dramatickými strukturálními racionalizacemi. Termín ukončení projektu je stanoven na rok 2050 a do roku 2030 by měl být splněn z více než poloviny.
Byly oznámeny nové závazné nadnárodní klimatické zákony, které mají zajistit, aby všechny členské státy EU dodržovaly nařízení Bruselu. Celé evropské hospodářství má být prostřednictvím politických zásahů přeměněno na ekonomiku s nulovými čistými emisemi.

NEW – EU Commission President says the "fight against climate change is a must" before announcing the "Green Deal Industrial Plan" for the European Union. https://t.co/uFoY1Sbx3g pic.twitter.com/XSG84F6eoM
— Disclose.tv (@disclosetv) February 1, 2023

Zároveň byla kritizována nucená rychlost, s jakou jsou rozsáhlé změny prováděny. Nedokončené nové technologie, které mají nahradit fosilní paliva, vytvářejí velké společenské problémy, mimo jiné v podobě krizí v oblasti elektřiny a paliv.
Ukázalo se také, že některé údajně zelené technologie mají stejně velké nebo dokonce větší negativní dopady na životní prostředí a klima než ty, které mají ukončit svůj provoz.
Například větrná energie je mnohem škodlivější pro životní prostředí než většina nuceně vyřazovaných energetických zdrojů. Jenže v případě zelené politiky jde nejen o likvidaci evropské civilizace, ale zároveň o velmi tučné zisky těch, kdo do „zelených“ projektů investovali…
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 3 Průměrně: 3.7 ] Článek EU plánuje další restrikce pro průmysl, který není klimaticky neutrální, ovlivnit to má až 40% pracovních míst se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden