Co ste si zvolili, to mate
RSS

Co ste si zvolili, to mate

LADISLAV VĚTVIČKA
To se mi libi, jak se tři miliony a třistapadesat devět tisic lidi (32% všeckeho obyvatelstva) raduje, že si zvolilo hezkeho prezidenta a že fčil už bude konečně hezky na světě. O tu osobu přece ale vubec nejde.


Byla to enem posledni kostka domina, keru bruselsko-amerycka vlada narodni fronty potřebovala k temu, aby do dalšich voleb zničili všecko.
Maju k temu naprosto volne pole a nikdo jim v tym nemože zabranit. Jak řikaju u nas chlopi v hospodě, fčil maju ten magnat k temu, aby si zrobili, co jim bude přikazane.
Takže pro co ste hlasovali? Třeba pro zvyšeni dani, přijeti kvot pro černoušky, zavedeni eura, lezbicko-homoseksualni vyučovani do škol, zvyšeni dani pro chude, zvyšeni dani z majetku pro bohate (ano, i ty, kokote z Dolni Lhoty budeš platit každoročně procento z majetku – u pruměrneho baraku nebo kvartyru robi jedno procento padesat tisic), přijeti cizich armad na naše uzemi (už tady vlastně su), nove pseudodaně z CO2 pro všecky, keři čimsik topi nebo maju auto a leju do něho ty nafty, uměla inflace može pokračovat, zakažu vam chov domacich zviřat, slepicama počinaje, eletryku a plyn budete platit jak střeleni, nebudete mět prachy na cestovani, ale represe proti nespravnym nazorum vas nauči cestovat v čase, třeba do sedumdesatych, nebo padesatych roku…
Mam pokračovat? Asi ni, že? Vas se to přece netyka a ta mobilizace a nasazeni našich synku na vychodni frontě tež ni.
Tuž, dobru noc. A nebuďte smutni, na světě je furt hezky.
Ladik Větvička

The post Co ste si zvolili, to mate first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden