Bolsonaro odmítl pandemickou smlouvu WHO: Brazílie se nevzdá suverenity
RSS

Bolsonaro odmítl pandemickou smlouvu WHO: Brazílie se nevzdá suverenity

Brazilský prezident Jair Bolsonaro prohlásil, že jeho země nepodepíše pandemickou smlouvu Světové zdravotnické organizace (WHO), a ujistil, že Brazílie se nevzdá své suverenity ve prospěch této globalistické instituce. (Foto: Flickr)„Brazílie se k této smlouvě [o pandemii WHO] nepřipojí. Brazílie je autonomní,“ řekl Bolsonaro ve čtvrtek novinářům.
Česká republika se zavázala očkovat každého muže, ženu a dítě do roku 2030
„Brazílie je autonomní a nevstoupí do toho, na to můžete zapomenout. Už jsem mluvil s naším kabinetem pro zahraniční vztahy, a pokud tento návrh bude předložen, nebude to s Brazílií.“Populistický prezident připomněl, že je jedním z mála světových lídrů, kteří odmítli zavést nevědecké lockdowny.
WHO směřuje k celosvětovému uchvácení moci. Brzy se má rozhodnout
„Navíc jsem byl jediným státníkem, který politiku lockdownů nedodržoval,“ řekl Bolsonaro. „Řekl jsem, že se musíme postarat o starší lidi a lidi se souběžnými chorobami, a dnes zejména studie mimo Brazílii ukazují, že jsem měl pravdu.“„A podívejte se, který stát se v Brazílii nejvíce zamykal? São Paulo. Ve kterém státě bylo nejvíce úmrtí na 100 000 obyvatel? São Paulo. To je znamení, že jsem měl pravdu.“Bolsonaro se loni dokonce střetl s šéfem WHO Tedrosem Adhanomem Ghebreyesusem kvůli experimentálním injekcím COVID a varoval, že mnoho lidí po podání druhé dávky trpí závažnými vedlejšími účinky.
Biden chce dát WHO pravomoci k vyhlašování mimořádných situací bez důkazů
„V Brazílii mnozí, kteří dostanou druhou dávku, dostanou COVID,“ řekl mu Bolsonaro. „V Brazílii mnozí, kteří dostali druhou dávku, umírají.“Přislíbil také, že odhalí zkorumpované zdravotnické úředníky, kteří experimentální injekce vnucovali dětem, které jsou nejméně ohroženou demografickou skupinou z hlediska COVID-19.Ve dnech 22.-28. května se koná 75. zasedání Světového zdravotnického shromáždění, na kterém se bude jednat o pandemické smlouvě a podmínkách, za kterých se k ní mohou připojit další státy.Zdroj: infowars.com
Článek Bolsonaro odmítl pandemickou smlouvu WHO: Brazílie se nevzdá suverenity se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden