Hamburk: „Allahu akbar!“ Zastánci nastolení práva šaría včera protestovali proti pálení Koránu (videa)
RSS

Hamburk: „Allahu akbar!“ Zastánci nastolení práva šaría včera protestovali proti pálení Koránu (videa)

Není to poprvé, kdy do ulic Hamburku vyrazili islámští radikálové, hlásící se ke skupinám, které jsou v mnohém nebezpečnější než ISIS. Jde o skupiny, jejichž cíle jsou sice stejné jako cíle členů ISIS – tedy nastolení všesvětového práva šaría – ovšem tito na to jdou poněkud klidnější cestou.
Většinou jde o cestu konverzí nemuslimů, infiltrace politiky, zakládání promigračních neziskovek a vymývání mozků na školách. Islámské organizace Muslim Interactiv a Hizb ut Tahrir, jejichž členové se protestu zúčastnili, mají odnože po celé Evropě, ale obzvlášť silné jsou v Německu a Skandinávii.
V Německu již jejich členové několikrát vyšli do ulic – a to při různých příležitostech. Nyní vyrazili demonstrovat proti pálení Koránu.
Ovšem některé transparenty jasně ukazují, že na demonstraci také nepokrytě propagovali své skutečné cíle: zavedení práva šaría v celém Německu.

4. února 2023 demonstrovalo v německém Hamburku několik tisíc muslimů – stoupenců práva šaría – proti pálení Koránu ve Švédsku.  Shromáždění svolala radikální islámská skupina Muslim Interactive.
Téměř půlhodinová sobotní demonstrace nesla název „Korán je budoucnost. Shromážděte se proti pálení Koránu.“ Mnoho muslimů, kteří přišli protestovat, byli loajalisté tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdoğana.
Džihádisté drželi Korán v rukou a křičeli islámský válečný pokřik: Alláhu Akbar. Transparenty  vlající na demonstraci hlásaly: „Legislativa patří pouze Alláhovi, zastavte nenávistné projevy proti islámu“ a „Alláh povznáší lidi touto knihou a ponižuje ostatní“ (zde jsou pojmem „lidé“ myšleni muslimové, ostatní jsou podlidé).

Hamburský úřad pro ochranu ústavy  varoval  před připojením se k demonstraci. Za protestem stála radikální islámská síť Muslim Interaktiv (MI), která má stejnou ideologii jako teroristická skupina Hizb ut-Tahrir (HuT), která se akce také účastnila.
„Každý, kdo se zúčastní této demonstrace, stojí bok po boku s nepřáteli ústavy, kteří chtějí prosadit formu společnosti neslučitelnou s naším svobodným demokratickým základním řádem,“ uvedlo předem ministerstvo.


 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ] Článek Hamburk: „Allahu akbar!“ Zastánci nastolení práva šaría včera protestovali proti pálení Koránu (videa) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden