Disney v nové animované pohádce propaguje protibělošský rasismus, BLM a LGBTQ (videa)
RSS

Disney v nové animované pohádce propaguje protibělošský rasismus, BLM a LGBTQ (videa)

Zvrácená propaganda tzv. „wokismu“ se nevyhýbá ani dětem. Nejvíc je to samozřejmě patrné hlavně v USA, nicméně v globalizovaném světě se taková agitka šíří jako mor po celé planetě.
Děti se tak mají podle Disney dozvědět, že běloši jsou špatní a je nutno jimi opovrhovat, zatímco černoši jsou zásadně utiskovaní a ti dobří. A  černí jsou údajně ve skutečnosti těmi, kdo vybudovali USA. Podle Disney si tak každý černoch plně zaslouží mnohatisícové reparace.
Tato propaganda, která je nyní v USA běžná i na školách, se tak stále častěji dostává i do pohádek, které jsou kanálem Disney šířeny po celém světě. Nejde o první takový počin ze strany Disney.
Nebylo by na čase, aby tuto společnost začali běloši plně bojkotovat?
Woke společnost Disney opět prokázala svou nenávistnou, protibělošskou zaujatost. Woke Disney učí americké bílé děti, aby nenáviděly samy sebe a  svou vlastní zemi.

Druhá řada rebootového animovaného seriálu Disney+ The Proud Family: Louder and Prouder měla premiéru 1. února, právě včas na Měsíc černošské historie.
V jedné z nadcházejících epizod, „Juneteenth“, se 14letá Penny a její přátelé rozhodnou dozvědět se více o významu Juneteenth v jejím fiktivním městě Smithville v Kalifornii. Poté, co se ponoří hlouběji do historie Smithville, zjistí, že zakladatel města byl otrokář.

Penny, and compatriots discover Juneteenth’s history, when they unearth the terrifying truth that Smithsville’s founder was a slave owner.
Catch the all new Season 2 of “The Proud Family:Louder and Prouder”, premiering tomorrow on Disney+ worldwide. pic.twitter.com/Qi0y9rdkYY
— ConsumerofToons (@consumeroftoons) January 31, 2023

V jiné scéně Penny a její přátelé přednesli projev, během kterého tvrdili, že „tato země byla postavena na otroctví, což znamená, že otroci vybudovali tuto zemi.“
„Potomci otroků pokračují v budování tohoto… Otroci vybudovali tuto zemi.“
„A my, potomci otroků v Americe, jsme si  zasloužili odškodnění za jejich utrpení a nadále si zasloužíme odškodnění každou chvíli, kterou strávíme. Ponořena do systémových předsudků, rasismu a bělošské nadřazenosti, se kterými byla Amerika založena a pro které stále nemá tón,“ řekly děti.
A protibělošská propaganda současně s vyzdvihováním černochů dále pokračuje:

This is a scene from a Disney+ kids cartoon called The Proud Family
Blatant anti-white propaganda pic.twitter.com/3mJT7jbvEr
— End Wokeness (@EndWokeness) February 5, 2023

V jiné scéně, když děti protestovaly, Mayin rodič Randall Leibowitz-Jenkins řekl svému homosexuálnímu milenci Barrymu, aby něco udělal s využitím svého bělošského privilegia.
Propaganda otevřeně rasistické protibělošské organizace BLM se nese celým filmem:

This is a scene from The Proud Family, a kids show on Disney+
Why are they showing this woke BLM propaganda to our kids? pic.twitter.com/Kxx26WhL5W
— End Wokeness (@EndWokeness) February 5, 2023

Je jen otázkou času, než se podobná „dílka“ dostanou i do Evropy. A jistě se najdou i dabéři, kteří takový rasistický škvár ochotně nadabují.
Ostatně, pokud u nás již před časem byli schopni natočit otevřeně rasistickou pohádku o Sněhurce, která si našla černého prince, aby se její děti jednou nespálily na sluníčku s příliš bílou kůží, pak věřím, že i tohoto dílka se naše „woke“ umělecká angažovaná úderka ráda ujme…
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek Disney v nové animované pohádce propaguje protibělošský rasismus, BLM a LGBTQ (videa) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden