Nigel Farage: Sebevražedné komando Talibánu je zřejmě zapojeno od pašování džihádistů do Velké Británie (video)
RSS

Nigel Farage: Sebevražedné komando Talibánu je zřejmě zapojeno od pašování džihádistů do Velké Británie (video)

I když Farage hovoří o Velké Británii, tak zde je vhodné připomenout, že Afghánci jsou rozmístěni po celé Evropě. mnohé země si je dokonce dovezly zcela dobrovolně – a to pod pláštíkem údajných „tlumočníků“ a „spolupracovníků.“
Záhy se zjistilo, že jde o podvod, neboť tlumočníky mělo v Afghánistánu jen několik málo zemí – Německo, Francie a USA. Všechny ostatní si od nich tlumočníky „půjčovaly.“
Nyní se zdá, že akce, při níž bylo do Evropy  a USA postupně dovezeno několik stovek tisíc Afghánců, měla spíš za cíl další rozvrat společnosti. Všeobecně je známo, že 99% Afghánců podporuje právo šaría, mají tedy vesměs mnohem větší respekt k Talibánu než k evropské společnosti.
Lze tedy předpokládat, že část džihádistů byla do Evropy (včetně ČR) dovezena tímto způsobem, další přišli (a stále přichází) později. Talibán si je velmi dobře vědom, že má po celé Evropě rozmístěny své bojovníky, jak sdělili jeho zástupci v nedávném vzkazu Evropanům, v němž upozornili na to, že jsou připraveni na mučednickou smrt.
Také uvedli, že Evropané brzy poznají něco, co dosud nezažili. Může tedy jít o plánování nějakých větších koordinovaných útoků či jednoho velkého útoku. A nyní i jeden z čelních britských politiků a „otec Brexitu“ Nigel Farage upozorňuje na pravděpodobnou přítomnost džihádistických sebevražedných jednotek v Evropě.
„Gangy pašující na lodích migranty přes Lamanšský průliv mohou být napojeny na vojenskou formaci Tálibánu nebo ji napodobovat a představovat vážné riziko pro národní bezpečnost,“ varoval vůdce Brexitu Nigel Farage.
Ve  videu nahraném na jeho kanál YouTube tento veterán Brexitu varoval před dopadem na Británii, pokud dovolí, aby invaze pokračovala v nezmenšené míře – jak to udělali konzervativci (toryové), navzdory tomu, že poprvé prohlásili překročení hranic za „závažný incident“ již v roce 2018 a od té doby slibují bezprostřední a rozhodnou akci – a říká, že „pokud vpustíte dovnitř obrovské množství mladých mužů z různých kultur, míříte do potíží.“
„Podívejte se na Švédsko,“ pokračoval. „Ke zločinům se zbraněmi ve Stockholmu , který byl kdysi nejmírumilovnějším městem na světě, tam dochází každý den. Malmö je hlavním městem znásilnění  v Evropě. Obrovská, závažná kriminalita a sociální problémy ve Švédsku – nechceme jít touto cestou.“
„Pokud by mezi dneškem a volbami bylo vytvořeno spojení mezi mladými muži, kteří přicházejí, a závažnou kriminalitou nebo dokonce hrozbou pro národní bezpečnost v této zemi, pak premiér Rishi Sunak ví, že konzervativní strana  byla doslova vylovena z vody voliči, proto ty velké řeči, že možná zajistí odchod z Evropského soudu pro lidská práva,“ dodal Farage s tím, že tyto sliby odmítl jako prázdné a trval na tom, že konzervativní politici nemají odvahu to udělat a většinou to stejně nechtějí.
Pokud jde o návrhy, které by umožnily britským soudcům zrušit rozhodnutí Evropského soudu pro lidská práva, Farage poznamenal, že účinnost takového kroku by velmi závisela na  britské  justici, která by pravděpodobně nebyla ochotna tak učinit.
Aby Farage odůvodnil opuštění Evropské úmluvy o lidských právech (EÚLP) a jurisdikce Evropského soudu pro lidská práva (ESLP) – orgánu mimo EU, kterému Británie stále dobrovolně podléhá – zdůraznil možnost, že „skupina nazvaná Badri 313 je zapojena do operace pašování migrantů v Lamanšském průlivu.“
„Jsou to násilní, nebezpeční, extrémní islamisté a poslouchají Taliban,“ řekl Farage o skupině, kterou New  York Post  i  Al-Džazíra popsaly jako „sebevražedný“ oddíl skupiny, která opět vládne Afghánistánu.
„Právě teď je v Dunkerque největším pašeráckým gangem afghánský pašerácký gang,“ prohlásil Farage předtím, než ukázal klipy Badri 313 ve vojenském oděvu a klipy zveřejněné členy pašeráckých gangů na sociálních médiích s titulky jako „cirminal 313“ – pravděpodobně překlep „zločinec 313“.
„Jsou to v podstatě reklamy… „Pojďte s námi, dostaneme vás do Velké Británie“ – a uvidíte, co dělají na těchto reklamách, že ukazují „313“. Hajlují prsty a ukazují ‚313‘,“ poznamenal.
„Zda je tato skupina v Dunkurku přímo spojena s Badri 313 v Afghánistánu, nebo zda je jen napodobují a předstírají, že jsou součástí klubu, nevím, ale ať tak či onak, máme nyní jasný náznak, že jeden z největších pašeráckých gangů, který dostává lidi přes kanál, vyjadřuje obrovský obdiv k extrémům násilné, protiženské, islamistické teroristické skupiny,“ naznačil.
Zastánce Brexitu na závěr prohlásil: „Pokud to nevyděsí poslance, aby pochopili, proč musíme opustit Evropský soud pro lidská práva, tak pak nevím, co bude“ – a dodal, že „upřímně řečeno, je jen otázkou času, než se stane něco opravdu špatného.“

Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek Nigel Farage: Sebevražedné komando Talibánu je zřejmě zapojeno od pašování džihádistů do Velké Británie (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden