Podléhá již budoucí britský král právu šaría? (video)
RSS

Podléhá již budoucí britský král právu šaría? (video)

O tom, že se postupně mění Britanistán v chalífát, snad netřeba pochybovat. Za mnohé hovoří již podruhé zvolený muslimský starosta Londonistánu. Také mnohá další města již mají muslimské starosty a – podobně jako v Londýně – jsou již v těchto městech muslimové v převaze.
Charles, který má být letos v květnu oficiálně korunován králem, je ikonou Schwabova Velkého resetu. Více jste si o jeho podpoře nového světového řádu mohli přečíst již  zde  nebo  zde .
Budoucí britský král dlouhodobě podporuje především klimatický alarmismus, ale také všechny další aspekty vládnoucí agendy. Ostatně, královská rodina je poměrně vysoko na žebříčku světové moci.
Ovšem v souvislosti s jmenováním Karla III. na trůn bych ráda upozornila na jeho neutuchající dlouhodobou podporu právě islámu a islamizaci jeho vlastní země. Má být právě on tím, kdo ji pomůže převést k právu šaría?
Mnohé tomu napovídá.
V minulosti například prohlásil: „Islám je jedním z největších pokladů nahromaděné moudrosti a duchovních znalostí, které má lidstvo k dispozici.“
Dávná minulost královské rodiny zabíhá také k islámu.
Zajda,  muslimská princezna žijící v Seville v 11. století, je jedním z nejpozoruhodnějších předků britské královské rodiny. Zajdina pokrevní linie dosáhla do Anglie díky jejímu zasnoubení s Alfonsem VI., králem León-Kastilie. K jejich potomkům patřila Isabel Pérez Kastilská, která byla ve 14. století poslána do Anglie, aby se provdala za Edmunda vévodu z Yorku, syna anglického krále Eduarda III.
Jejich vnuk Richard, vévoda z Yorku, vedl povstání proti králi Jindřichovi VI., které se vyvinulo do Války růží. Richardův druhý syn Eduard  nastoupil na trůn v roce 1461 . Dědictví islámského Španělska z dob před reconquistou – v té době spíše známého jako al-Andalus – si tak našlo cestu do královského dvora Plantagenetů.
Tolik jen pro zajímavost malá historická odbočka.
A jak islám souvisí s Karlem III a jeho jmenováním na trůn? Budoucí král připravuje korunovační proslov, jaký nemá v historii královské rodiny obdoby.
Během nadcházejícího korunovačního ceremoniálu v květnu plánuje Charles přednést 4minutové čtení z Koránu v arabštině. 
Myslíte si, že jde o náhodu? Jak si to mají Britové vysvětlit? Podobný počin skutečně nelze chápat jinak, než že jím Charles oficiálně předává království pod budoucí nadvládu islámu a práva šaría…

 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek Podléhá již budoucí britský král právu šaría? (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden