Rodina Rothschildů učinila po 185 letech velmi překvapivý krok (video)
RSS

Rodina Rothschildů učinila po 185 letech velmi překvapivý krok (video)

Rothschildovi jsou bezesporu jednou z rodin, které se nachází na vrcholku oné pomyslné pyramidy moci. Spolu s Rockefellery patří k nejbohatším na světě a tomu odpovídá i jejich moc.
O skutečném majetku těchto rodin lze jen spekulovat, neboť mnohý majetek nejbohatších se dnes skrývá pod rouškou různých investičních fondů jako BlackRock nebo Vanguard.
Zatímco většina lidstva může jen tušit co se stane v nejbližší době, tak tito superboháči, kteří mají obrovský politický vliv, jsou v tomto ohledu napřed. Učiní-li jakýkoli krok, pak k tomu mají zásadní důvod. Stažení jejich banky z burzy jistě také nebude samoúčelné.
Může souviset i s plánovaným příchodem digitálních programovatelných měn. Globalistické plány jasně hovoří o tom, že programovatelná měna by časem měla být pro celý svět jednotná, stejně tak by měla existovat jedna jediná světová centrální banka.
Skutečný důvod by však mohl lépe analyzovat nějaký ekonom…
Bankovní rodina Rothschildů stahuje banku Rothschild & Co z burzy prostřednictvím miliardové nabídky. Rodinná holdingová společnost Concordia nabízí 48 eur za akcii. Hodnota banky tak činí 3,7 miliardy eur.
Po dokončení financování nabídky banka zmizí z pařížské burzy po 185 letech. Ve svém prohlášení holdingová společnost píše, že „žádná z aktivit skupiny nevyžaduje přístup ke kapitálu prostřednictvím burzy.“
Rothschild & Co zaměstnává přibližně 3 800 lidí ve 40 zemích. Banka se mimo jiné podílela na IPO Porsche a znárodnění energetického gigantu Uniper.
Před několika měsíci  zemřela  Evelyn de Rothschild, která spolu se svým bratrancem Davidem tvořila tvář banky po mnoho let. Rothschild & Co je dnes vedena Alexandrem de Rothschildem, synem Davida.
Evelyn de Rothschild byla také šéfkou The Economist, finanční poradkyní britské královny Alžběty a měla také dobré vztahy s Billem a Hillary Clintonovými. Darovala také nemalé sumy zesnulému senátorovi a jestřábovi Johnu McCainovi.
Mayer Amschel Rothschild byl jedním z nejmocnějších bankéřů v Evropě devatenáctého století. Poslal své syny do Londýna, Vídně, Neapole, Frankfurtu a Paříže, aby tam založili banky. Rodina financovala britskou armádu, aby mohla porazit Napoleona.
O historii rodiny více ve videu (anglicky):

Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek Rodina Rothschildů učinila po 185 letech velmi překvapivý krok (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden