Zastavte Nord Stream 2, sílí kritika v Německu. Kreml spojení s Navalným odmítá.

Zastavte Nord Stream 2, sílí kritika v Německu. Kreml spojení s Navalným odmítá.

Verejnosť dodnes nevidela dôkazy, či bol skutočne Navaľnyj otrávený a už vôbec nevidela dôkazy či to bol skutočne Novičok. Verejnosť zároveň doteraz nevie, že či dokážu Novičok vyrobiť len v ruských laboratóriách, alebo aj v laboratóriách iných krajín. Je zaujímavé, že ale tie iné krajiny otravu Novičokom liečiť očividne vedia /viď. príklad Skripaľ a jeho dcéra/. Dá sa vyvíjať protijed bez toho, aby ste mali najskôr samotný jed? Je zároveň zvláštne, že otrava nejakého kritika Kremľa okamžite vrhá tieň nie podozrenia, ale už rovno obvinenia Kremľa z objednávky vraždy. V celom tomto prípade je viac otáznikov, ako odpovedí, no pritom to vôbec nebráni tomu, aby začal silnieť tlak na zastavenie projektu Nordstram 2, s ktorým mali ako je známe obrovský problém Spojené štáty americké, ktoré doteraz robili márne všetko pre to, aby ho stoj čo stoj zastavili. Pretože im tento projekt hospodársky nevyhovuje.
Svet v ktorom jeden človek, ktorý ani nevieme, či bol otrávený, ak áno tak nevieme celkom presne čím a už vôbec kým…ak v takomto svete jeden takýto podozrivý prípad jedného človeka, dokáže stopnúť multimiliardový projekt, potom je s týmto svetom niečo sakramentsky zle.

 
The post Zastavte Nord Stream 2, sílí kritika v Německu. Kreml spojení s Navalným odmítá. appeared first on Slobodný vysielač .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější