Po požáru jedné z největších drůbežáren v USA hořela také největší vaječná farma na Novém Zélandu (video)
RSS

Po požáru jedné z největších drůbežáren v USA hořela také největší vaječná farma na Novém Zélandu (video)

V posledním asi roce až roce a půl se po celém západním světě objevují podivné „nehody“ – zejména pak požáry různých potravinářských firem a to v nebývale vysoké míře, jaká neměla dosud obdoby. Souběžně s tím vypukla již asi před rokem podivná epidemie ptačí chřipky v USA, která měla za důsledek vyhubení stamilionů kusů drůbeže.
Vše je o to bizarnější, že „nemoc“ se zjišťovala nespolehlivými PCR testy. Byly tedy zahubeny stamiliony kusů pravděpodobně zcela zdravé drůbeže. Ptačí chřipka se záhy „přesunula“ do Evropy, kde se údajně šíří dosud. Ceny vajec mezitím rostou a například v USA se stala vejce nedostatkovou komoditou.
To brzy zřejmě potká i Nový Zéland, kde nyní vyhořela největší drůbežárna, která zásobila většinu obchodů v zemi vejci.
Rostou obavy , že už tak vážný nedostatek vajec na Novém Zélandu by se mohl zhoršit poté, co největší požár v zemi zdevastoval největší vaječné farmy a zabil více než 50 000 slepic.
Generální ředitel společnosti Zeagold Nutrition John McKay potvrdil, že v pondělí ráno vypukl požár na vaječné farmě společnosti ve Waikato.
„Dozorce na naší farmě dnes v 7:40 zavolal hasiče. Všech 12 zaměstnanců na místě je v bezpečí a bez zranění,“ řekl McKay listu NZ Herald.
„V současné době je na místě deset zásahových vozidel, aby zabránila šíření požáru.“ McKay řekl, že příčina požáru je neznámá.
„Příčina požáru zatím nebyla objasněna a vyšetřování pokračuje. V tuto chvíli se zaměřujeme na podporu našeho týmu a blaho zbývajících slepic v Orini.“
„Přestavba stodol a obnova zásob bude nějakou dobu trvat, ale rád bych ubezpečil Novozélanďany, že budeme tvrdě pracovat na tom, abychom pokračovali v dodávkách vajec a co nejdříve se vrátili na plnou kapacitu.“
Podle dřívějších zpráv bylo postiženo 75 000 nosnic. Společnost Zeagold Nutrition však potvrdila, že toto číslo bylo změněno.
„Ztratili jsme dvě ze 12 stodol. Technici a elektrikáři byli dnes na místě, aby obnovili elektřinu, vodu a krmení do všech zbývajících výběhů,“ řekl McKay.

Tolik zpráva z Nového Zélandu, která doslova kopíruje podobné zprávy z USA. Tam již došlo k velmi dlouhé sérii podobně „náhodných“ požárů a to nejen v drůbežárnách, ale i v různých potravinářských firmách.
V Evropě se zřejmě půjde spíš cestou restriktivního vyvlastňování podle plánů EU, takže zde není třeba hned zakládat požáry. Ostatně, EU již dlouho platí zemědělcům třeba za to, že mléko místo prodeje vylévají.
Příklad Holandska pak ukazuje, jak bude probíhat vyvlastňování po celé Evropě. 3 tisíce vyvlastněných holandských farem – většinou zabývajících se živočišnou výrobou – je samozřejmě jen začátek.
Ve světle globalistických plánů na razantní změnu stravovacích návyků – přechod od živočišných výrobků k umělým náhražkám a hmyzu – se podobné „náhodné požáry“ někomu velmi hodí.
Stačí se podívat na to, kdo mohutně investuje do výroby umělého masa , mléka a vajec …
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 2 Průměrně: 4.5 ] Článek Po požáru jedné z největších drůbežáren v USA hořela také největší vaječná farma na Novém Zélandu (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden