Radnice města v USA, které si zrušilo policii, si stěžuje, že policie nepracuje

Radnice města v USA, které si zrušilo policii, si stěžuje, že policie nepracuje

Město, ve kterém byl během policejního zákroku usmrcen nešťastný kriminálník George Floyd, Minneapolis, je takový rudý Kocourkov. Byla to velká sláva, když si městská rada v červnu odhlasovala nahrazení policie sociálními pracovníky. Systém je podle radních nereformovatelný a rasistický, a místo policistů má kriminalitu řešit tým “expertů”. Plán na odstranění policie se tehdy chytil i v dalších městech a patří nyní k hlavním bodům požadavků americké levice.
Už od začátku se plánu mnozí vysmívali. Pokaždé když se na internetu objevilo nějaké nové video násilností, či vražd, někdo si neodpustil poznámku, že tam měli poslat sociálního pracovníka. Ale v Minneapolis byli rozhodnutí plán dovést do konce. Jen si vzali čas na přípravu plánu, aby pak mohl vejít v realitu a v zákon.
Mnoho policistů v Minneapolis to ale vzalo jako ránu do zad. Na ulici denně nasazovali životy proti gangům a grázlům, jen aby jim politici řekli, že jsou špatní. A tak více než stovka policistů dala výpověď a ostatní jednoduše proti zločinu nezasahují, protože každý zásah by se mohl obrátit proti nim.
A teď přichází to nejzajímavější. Ačkoliv plán na zrušení ještě nevešel v platnost, prakticky díky absenci policistů a jejich neochotě zasahovat, existuje. Ve městě pochopitelně masivně narostl zločin, hlavně ten násilný, a levičáci a dobromyslové se teď drbají na hlavě, co s tím. A tak si městská rada zavolala šéfa policie, a vyčetla mu, že si občané stěžují na vysokou kriminalitu. A požaduje, aby policie dělala svoji práci. Ta samá městská rada, která před třemi měsíci jednomyslně odhlasovala odstranění policie.
Není to typický příklad toho, jak končí všechny socialistické experimenty?
The post Radnice města v USA, které si zrušilo policii, si stěžuje, že policie nepracuje appeared first on Stredoevropan.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější