Světová banka se snaží zahladit skandál v napojení na Světovou celní organizaci, na webu World Bank se na chvíli zjevily celní deklarace utajených nákupů laboratorních zařízení na testování COVID-19 již v letech 2017 a 2018! Po vypuknutí skandálu World Ba

Světová banka se snaží zahladit skandál v napojení na Světovou celní organizaci, na webu World Bank se na chvíli zjevily celní deklarace utajených nákupů laboratorních zařízení na testování COVID-19 již v letech 2017 a 2018! Po vypuknutí skandálu World Ba

Světová banka se snaží zahladit skandál v napojení na Světovou celní organizaci, na webu World Bank se na chvíli zjevily celní deklarace utajených nákupů laboratorních zařízení na testování COVID-19 již v letech 2017 a 2018! Po vypuknutí skandálu World Bank upravila stránky a odstranila odkazy na celní deklarace, které okamžitě Světová celní organizace ztopila! Reuters se pokouší skandál vyvrátit a označit za hoax, ale rozbor zdrojového kódu webu Světové banky potvrzuje, že nešlo o omyl a záznamy ukazují, že PCR testy před rokem 2017 v relační databázi Světové banky vůbec neexistují a nikdy tak nešlo o generické PCR testy, ale výslovně jen o testy na Covid-19 již v roce 2017!
Před několika dny vypustila americká alternativa na veřejnost naprosto bombovou zprávu, která doslova otřásla světovými médii, které okamžitě začaly zprávu popírat a podrobili ji tvrdé a nemilosrdné cemperizaci. K čemu došlo? Několik amerických novinářů z alternativy narazilo na speciální sekci [ 1 ] na webu Světové banky (World Bank) nazvanou World Integrated Trade Solution (WITS), kde se nachází velice zajímavé věci. Je to databáze statistik, kolik peněz a kolik projektů pomohla zafinancovat Světová banka v uplynulých letech ve vztahu k jednotlivým zemím světa a rovněž ve vztahu ke globálním projektům na ochranu klimatu, života, přírody a rovněž i ochrany zdraví.
Světová banka
Počátkem září však několik lidí na tomto webu narazilo na naprosto neuvěřitelnou statistiku. Jednalo se výpisy objemů nákupů testovacích sad na COVID-19 jednotlivými zeměmi světa, ovšem mělo to jeden háček, Statistiky zobrazovaly data za roky 2017 a 2018, kdy přece ještě žádný COVID-19 neexistoval! Webová databáze WITS je výjezdem statistik účetnictví Světové banky, je to kopie interních účetních dokladů Světové banky, které se nesmí pozměňovat, upravovat, alterovat.
Světová banka má průser jako mraky, na web unikly statistiky prodejů testovacích zařízení a sad na COVID-19, které Světová banka pomohla zafinancovat, ale již v letech 2017 a 2018!
Jakmile počátkem září tento skandál vyplul v USA na povrch, Světová banka [ 2 ] server WITS okamžitě shodila a webové statistiky přepsala tak, aby v účetních záznamech pod produktovým kódem 382200 nefiguroval název produktu “COVID-19 Test Kits” za roky 2017 a 2018, ale místo toho tam Světová banka napsala Medical Test Kits [ 3 ]. A tisková agentura REUTERS začala okamžitě tuto informaci americké alternativy vyvracet, že prý jde o hoax [ 4 ] , protože celé je to prý jinak. REUTERS v debunkovacím článku tvrdí, že Světová banka po vypuknutí covidové krize přejmenovala testovací sady na “COVID-19 Test Kits” ve své databázi.
Na serveru WITS prý šlo pouze o přejmenování, o nic jiného, a že prý před vypuknutím covidové krize tyto testovací sady se jmenovaly jinak, a že Světová banka statistiky ze serveru WITS přejmenovala, ovšem bez vysvětlení REUTERS, jak si Světová banka mohla dovolit přepisovat vlastní statistiky navázané na účetnictví a zejména celní deklarace, které spravuje Světová celní organizace. A tady to začíná smrdět.
Takto vypadá účetní statistika Světové banky o importech testovacích sad do jednotlivých zemí v roce 2017
Požádal jsme našeho administrátora, aby prozkoumal zdrojové kódy webu Světové banky a nestačili jsme se divit. Na připojených fotografiích se administrátorovi podařilo zjistit několik závažných poznatků, ze kterých doslova jednomu zatrne. Na webové službě Web Archive jsou k dispozici archivní kopie dnes již neexistující podoby serveru WITS ze dne 5. září 2020. Za rok 2017 najdete kopii databáze zde , a za rok 2018 zde . Jedná se o archivní kopie účetních statistik Světové banky o objemu peněz, za kolik milionů a miliard dolarů jednotlivé země světa za roky 2017 a 2018 nakoupili testovací sady na COVID-19.
Ano, čtete správně, na COVID-19 již před 3 roky. A jak náš administrátor zjistil, na původním webu WITS byl odkaz na celní deklarace Světové celní organizace, kde byly uvedeny přímo důkazy v podobě celních deklarací, který zachycovaly a jmenovitě uváděly, že jednotlivé země s pomocí Světové banky importovaly do svých zemí tolika a tolik testovacích sad na COVID-19.

Světová banka přepisuje vlastní účetnictví za léta 2017 a 2018, že prý je to normální a jenom úprava webu databáze World Bank
Jenže, jakmile americká alternativa odpálila tento skandál, došlo ke dvěma věcem. Za prvé, na webu Světové banky v databázi WITS došlo k přepsání textových řetězců COVID-19 Test Kits na Medical Test Kits. A za druhé, původní odkaz [ 5 ] na celní deklarace na webu Světové celní organizace přestal fungovat, deklarace zmizely a na webu WITS se nahoře ve vysvětlivkách objevila hrozivá anglický věta: “The data here track previously existing medical devices that are now classified by the World Customs Organization as critical to tackling COVID-19”.

 
Tedy v překlady: “Data zde sledují dříve existující lékařské přístroje, které jsou nyní klasifikovány Světovou celní organizací jako kritické pro řešení COVID-19”, ale odkaz již po kliknutí nevede na celní databázi Světové celní organizace, ale na PDF dokument na webu Světové banky pojednávající o hrozbách COVID-19. Jak zjistil náš administrátor rozborem zdrojového kódů webu WITS, původní odkaz na celní databázi Světové celní organizace je pryč a hlásí chybu, že záznam nebyl nalezen [ 6 ]. Světová celní organizace tak prostě celní deklarace Světové banky za roky 2017 a 2018 prostě ztopila a zdekovala.
Původní výpisy účetnictví okolo dodávek COVID-19 testovacích sad zmizely a spolu s nimi i odkaz na celní deklarace těchto kšeftů, které spravovala Světová celní organizace
Původní verze databáze WITS byla podle administrátora odkazována na server WCOOMD.ORG jako mateřský server Světové celní organizace, která slouží jako účetní referenční pobočka Světové banky, která eviduje celní a mezinárodní deklarace, ze kterých potom Světové banka kompiluje data do databáze WITS na serveru Světové banky. Původní odkaz na Světovou celní organizace tak byl odkazovým zdrojem na původ dat na serveru WITS. A právě v těchto celních deklaracích byl problém. Ty totiž nejdou okecat, na rozdíl od veřejného výpisu statistik na webu WITS, kde Světová banka může tvrdit, že přepisuje záznamy podle toho, jak zrovna svítí Slunce, nebo jak zrovna prší.

 
Ale nikdo ji nemůže zažalovat za pozměňování účetnictví, protože ta databáze je informativní, nemá deklarativní a právní rámec. Ovšem celní deklarace a PDF zprávy Světové celní organizace, to už je něco jiného. Tam nejde přepisovat texty a nahrazovat názvy v účetních položkách COVID-19 Test Kits za nějaké jiné názvy, to je vyloučené. Takže, Světová banka databázi WITS přepsala a Světová celní organizace z webu smazala celní deklarace. A agentura Reuters se snaží celý skandál zamést pod koberec, jak bylo možné, že Světová banka a Světová celní deklarace vedou účetní statistiky za roky 2017 a 2018 na dodávky testovacích přístrojů a sad na COVID-19.
Před rokem 2017 asi žádné PCR testy neexistovaly, v databázi Světové banky byly testy na COVID-19 až od roku 2017, předtím nic a databáze nic neobsahuje, jako kdyby generické PCR testy předtím nebyly
Jenže, administrátor zjistil ještě jednu podivnost. Zatímco REUTERS tvrdí, že testovací sady na COVID-19 za roky 2017 a 2018 byly prostě jakýmisi generickými PCR testovacími sadami, které Světová banka prostě přejmenovala na COVID-19 testovací sady, tak ve skutečnosti v databázi WITS je jedna podivnost. Produktové číslo 382200 na tyto testovací sady v databázi WITS neexistuje [ 7 ] před rokem 2017. Pokud by se jednalo opravdu o generické PCR testovací sady na proteinové generické reaktivní bázi, potom by v databázi WITS byly tyto testy i v letech 2016, 2015, 2014 atd. Jenže, nejsou!
Tyto přístroje na testování Covidu jsou v databázi Světové banky teprve od roku 2017. Toto všechno se podařilo zjistit našemu administrátorovi, a je to opravdu neskutečná síla, protože tohle znamená, že Světové banka ve spolupráci s vládami mnoha zemí, ve spolupráci s Billem Gatesem a dalšími organizacemi nakupovala laboratoře, laboratorní zařízení, příslušenství pro laboratoře, a testovací sady na COVID-19 již od roku 2017!
Celní deklarace nenalezena
A je marná snaha REUTERS, když se snaží tento skandál cemperizovat, protože fakta jsou jasná. Světová banka a Světová celní organizace odstranily odkazy na celní deklarace a přepsaly statistiky v oficiálních databázích, které přitom prý a údajně mají být věrné, pravdivé a důvěryhodné, protože kopírují účetní záznamy Světové banky. To je skandál, který nemá obdoby! Nosatá Světová banka přepisuje reporty svých účetních zpráv, odstraňuje celní deklarace, přepisuje historické záznamy za roky 2017 a 2018, a to prý je všechno v pořádku!
Zkuste si vy jako živnostníci nebo podnikatelé přepisovat účetní závěrky, jen tak, bez ničeho. Jen si to zkuste! Zkrátka platí, že co je dovoleno Jovovi (Jehudovi), není dovoleno gójovi! Světová banka tak byla přistižena při činu, kdy se snaží zamaskovat, že pomáhala už v roce 2017 zafinancovávat nákupy testovacích přístrojů a sad na COVID-19! A děkuji adminovi za skvělou pomoc.
Nejen o této kauze budeme hovořit dnes po 19:00 hodině na Svobodném vysílači CS . Probereme všechna aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.
-VK-
Šéfredaktor AE News
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější