Jednou to přijít musí

Jednou to přijít musí

VIDLÁK 

Navalnyj opouští kliniku, mizí nenadále z dohledu všem tajným službám, které se kolem něho motají, sedá do auta a vydává se na dlouhou cestu do Ruska. Přece jenom má ještě pár kamarádů, kteří pomáhají jemu a nikoliv americkým zájmům. Trvá to tři, čtyři dny… Média spekulují o tom, že ho unesly ruské tajné služby, my spekulujeme o tom, že ho unesly americké tajné služby a frajer už je ve stejné cele (nebo hrobě) se Skřípalem a jeho dcerou.

 


Mezitím dojede Navalnyj do Moskvy, vyžádá si slyšení u Putina, přijde k němu a povídá mu: “Vladimíre Vladimíroviči, byl jsem vždycky proti Vám a celý svůj život jsem bojoval za jiné Rusko. Bral jsem peníze i podporu od každého, kdo mi ji dal. Ale teď mě chtěli zabít, protože jinak už jsem boji proti vám posloužit nemohl. Otevřelo mi to oči. Odpusťte mi a já budu bojovat za vás a za vaše Rusko.”
Nevím, co udělá Putin. Samozřejmě zná Ježíšův výrok, že v nebi je větší radost nad jedním napraveným hříšníkem než nad deseti spravedlivými. Ale také ví, že jednou zrádce je vždycky zrádce. Přesto bych si myslel, že Navalného nabídku neodmítne.
Pak už to bude jednoduché… Jako se Savčenkovou. Navalný začne dávat divné rozhovory, začne mluvit o něčem úplně jiném než doposud. Začne dšít síru na své bývalé sponzory, začne rozkrývat síť díky které se stal lídrem svobodného Ruska bez vlivu i voličů.
Ale než se tak stane, vyklopí úpně všechno ruským tajným službám a bude patřičně poučen s dostatečnou výstrahou, o čem bude prozatím mlčet, protože se to bude někdy hodit. Například se to bude hodit na dostavbu Nordstreamu, aby z ničeho nic Američani přestali mít námitky, nebo je měli jen formálně.
My se budeme smát, budeme se ptát Andreje, rk a ostatních elfů, jak se to mohlo stát, budeme si z nich utahovat a samozřejmě nenecháme nit suchou na politicích, kteří se na tomhle nádherně oddělají sami.
Že je to chiméra?  Jednou to totiž přijít musí. Stejně jako se zákonitě musel objevit Snowden, stejně jako se změnila Savčenková, stejně jako nic z velkých lží nezůstane utajeno, jednoho dne praskne i celá ta šaráda s Novičokem. Jednoho dne to naši demokratiční západní bratři přeženou a někdo z jejich koní se odmítne nechat zabít ve jménu boje proti Rusku a zjistí, že u Vladimíra Vladimíroviče pod dozorem jeho tajných služeb mu bude lépe, případně alespoň zůstane naživu. A kdo žije, ten se třeba i něčeho dožije.
A v nebi i u Putina je větší radost nad jedním napraveným opozičním politikem než nad deseti leštiči kremelských klik. Stejně jako nebyl odmítnut Snowden (a řekl Vladimírovi spoustu zajímavých věcí, které se nikdy nezveřejní), stejně tak nebude odmítnut ani Navalnyj, ani kdokoliv jiný.
Vidlák


 
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější