Jak se baví internet: V pondělí na vládě

Jak se baví internet: V pondělí na vládě

EMA
Domácí test na Coronavirus:
Krok 1: Nalej si sklenku vina a zkus si přičichnout.
Krok 2: Pokud cítíš vůni vína, zkus se napít a zjisti, jestli cítíš chuť.
Krok 3: Pokud cítíš vůni i chuť vína, máš potvrzeno, že nemáš Coronavirus.
Já jsem se včera večer testoval 9x a diky Bohu, všechny testy byly negativní.
Dneska večer se budu muset otestovat znova, protože když jsem se ráno probudil, bolela mě hlava a cítil jsem, že ma mě něco leze.
Jsem z toho na nervy!

V pondělí na vládě (groteska)
Adam: Aktuální epidemiologická situace skutečně není dobrá a …
Babiš: Rostě to v celej Evropě, je to kampaň, každý odborník říká něčo iné!
Hamáček (již opět v červeném svetru): Svolejte krizový štáb!
Babiš: Teď pred volbama? Abys byl všude vidět, co?
Plaga: Prosil bych 44 tisíc krát 10 respirátorů pro učitele.
Babiš: A to jich mám jako rozdávat všem podle tebe? Teď jsem rozdal důchodcům. Kolik voličů mi přineseš?
Maláčová: Pane premiére, strašně mě unavuje otázka, kde na to vezmeme, to je úplně hloupá, plytká otázka.
Dostálová: Nestačily by na ty respirátory nějaké vouchery?
Schillerová: Nemám to teď spočítané, ale samozřejmě se tím zabýváme.
Zaorálek: No, a co kultura jako?
Babiš: Co říkal?
Petříček: Běloruské opozici je třeba pomoci.
Babiš: Říkals něco? Preference v krajích mi jdou do řiti a mám řešit nějaké Bělorusko?
Hamáček (stále v červeném svetru): Svolejte krizový štáb!
Babiš (Márovi po telefonu): Tak co mám říct těm novinářům?
Mára (brífuje): Nevyvolávejte paniku, my to samozřejmě řešíme, já mám jiná čísla. Odmítám nějaké obvinění, že vláda nebo já jsme něco zanedbali. Čili my to samozřejmě řešíme, pan zmocněnec Prymula, teď je potřeba postarat se o ty ohrožené skupiny, o seniory, o důchodce, a my na tom pracujeme, poslali jsme jim příspěvek, ať si něco dopřejou, že, lebo za Kalouska zchudli úplně, teď jim posíláme ty roušky, makáme na tom, o tom byste měli písať.
Šel jsem si na poštu pro důchod. Předběhl jsem všechny bez roušek, co na schodech bojovali s kovídkem distančně, vytáh si číslo z elektronického kola štěstí, a už jsem kvačil k přepážce.
Za ní seděla žena 20 – 60 let, pod rouškou nelze identifikovat a navíc nejsem sexuální predátor, a povídám: Bon jour, komteso, mám u vás schovaný důchod”. Rouška se pohnula v oblasti úst: “Jistě, ale my zase nemáme peníze, musím se zeptat paní vedoucí”. Upravil jsem odhad krásky se závojem na 20 – 30. “Máte štěstí, našla jsem nějaké drobné”. Provedli jsme poštovní úkon a říkám “Komteso, a roušky snižující smrtnost starých mužů pro mě máte?” “S váma je sranda, starý muži, máme, ale jak to nestačili zabalit, poslali nám bedny, abychom si to sami naporcovali, ale nedodali k tomu obálky. Musíte na ně čekat v místě trvalého bydliště”. “Aha, povídám, “jenže já se z trvalého bydliště odstěhoval, když jsem byl ještě mlád; před 30 lety.” Roušku za přepážkou rozvlnil poštovně úchylný škleb: “Nic si z toho nedělejte, ony těm rouškám stejně nedržej gumičky, říkala to kolegyně, co byla o víkendu balit”.
Miluji tuhle zemi.
A nějak mi připadá, že gumičky asi nedržely už kdysi otcům Babiše a Hamáčka.Babiš: „Co nám Kalousek v Partii vyčítá? Já jsem minulý týden zahájil komputerizaci hygienických stanic, my řešíme, aby měli to wifi tam, když řekli, že oni to potřebují. Tak jsem objednal a koupil ty wifi. Co koupila opozice? Ve V4 taky mají počítače tam, jsem o tom mluvil teď.“ (Toto bohužel není vtip, ale reál Bureš)
Po úspěchu s rouškovným a rozesíláním respirátorů seniorům to vypadalo, že už není v rámci ochrany zdraví, ekonomiky a předvolebního boje kam sáhnout , nicméně se nakonec přeci jen ještě něco našlo.
Ruská vakcína Sputnik V, která byla úspěšně testována na šedesáti lidech, přičemž více než osmdesát procent z nich přežilo, se ukázala jako zajímavý dárek pro české důchodce.
„My musíme v těchto těžkých časech myslet také na naše seniory, kteří jsou nejohroženější skupinou. Díky rouškovnému si v prosinci zajdou do kadeřnictví, která do té doby zavřeme, a díky respirátorům, které jim pošleme, budou více chráněni proti nákaze. Teď když ta čísla nakažených raketově rostou, jsme se s krizovým štábem bavili, jak ještě lépe důchodce chránit, a tak tam padl návrh vakcíny.
Na světě jsou zatím vakcíny dvě. Jedna čínská, na kterou díky panu Vystrčilovi, který se prohlásil za Tchajwance, nedosáhneme, protože kvůli němu se na nás Čína hněvá a vakcínu neposkytne. Naštěstí tu je ještě Rusko se svou vakcínou Sputnik V, kterou nám milerádo poskytne,“ usmíval se Andrej Babiš s respirátorem na čele na tiskové konferenci.
„Zaznamenal jsem samozřejmě různé pochybnosti, které provází ruskou vakcínu, avšak my musíme brát to, co je. Hlasy, které tvrdí, že je vakcína neozkoušená a bůhví, jaký bude mít dopad na lidi, samozřejmě vnímám, a právě proto s rozesíláním vakcíny počkáme raději až po krajských volbách. Tam už to bude jedno,“ dodal Andrej Babiš, který byl mezitím spolupracovníkem upozorněn, že má špatně nasazený respirátor, takže si jej nasadil na krk.
„My určitě rádi poskytneme našim českým soudru… bratrům naši vakcínu. Budeme rádi, když ji otestují na svých občanech, a ještě mnohem raději budeme za zpětnou vazbu. Napříč celým světem se ozývají odborníci, že naše vakcína není dostatečně testována. Díky našim přátelům z České republiky, kteří ji otestují na několika milionech seniorů, tak věřím sebereme vítr z plachet všem těm pochybovačům a Sputnik V se stane vakcínou, kterou začne uznávat celý svět,“ prohlásil ruský prezident Putin.
Zatímco se čeští důchodci těší, až jim vedle rouškovného a respirátorů dorazí poštou vakcína, a oni se tak budou moct konečně vrátit ke svému běžnému životu, ozývají se hlasy z řad odborníků, kteří tento krok Andreje Babiše zpochybňují.
„Ta vakcína může být samozřejmě účinná, avšak nevíme, jaké má vedlejší účinky. Testovací vzorek je příliš malý na to, abychom mohli dělat nějaké závěry. Z mého pohledu jde o hazard se zdravím, a navíc je nad slunce jasné, že jde jen o populistický krok pana premiéra, jak urvat další hlasy do voleb,“ domnívá se Jan Koudelka z českého epidemiologického ústavu, na kterého druhý den od jeho prohlášení přišla kontrola z finančního úřadu.
I přes tyto ojedinělé hlasy z vědecké obce Andrej Babiš věří, že ruská vakcína seniory potěší a ochrání a že na to budou lidé myslet u voleb.
Koronavirus se vrátil z letní dovolené a udeřil ještě silněji než na jaře. Vládní zmocněnec pro plošné zplošťování Roman Prymula označil nebývalý náběh nově nakažených za druhou vlnu, čímž potvrdil to, co už bylo dávno jasné.
Stejně jako u první vlny, i u té druhé provázejí vládní opatření k zamezení šíření viru zmatky a na první pohled i nekompetentnost, což zavdává spekulacím, že vláda nemá žádný plán a rozhoduje se takzvaně pocitově, tedy konkrétně jak to voliči zrovna cítí.
„Ano, možná jsme měli udělat něco jinak. Třeba jsme mohli zanechat roušky nebo já nevím. Důležité je, že současná druhá vlna koronaviru je jen testovací. Zkoušíme, co bude fungovat, abychom byli připraveni, až na nás udeří třetí vlna. Nechci předbíhat, ale je jisté, že třetí vlnu zvládneme nejlépe z celé Evropy, a až potom přijde čtvrtá vlna, tak té se potom rovnou vysmějeme a zvládneme ji úplně nejlépe na celé planetě,“ přetavil Andrej Babiš současný neúspěch v budoucí kolosální úspěch evropských rozměrů.
„Jasně, že během současného testování v druhé vlně zemře několik lidí, ale tito lidé nezemřou nadarmo. Zemřou proto, aby ve třetí vlně umřelo lidí mnohem méně. Přes léto jsme testovali, co všechno si můžeme dovolit. Zcela záměrně jsme rozvolnili téměř všechna opatření, aby si lidé odpočali a nabrali dech na druhou vlnu.
Zatímco lidé nabírali dech, my jsme se samozřejmě připravili. Kapacity hygienických stanic jsme plošně rozšířili o sedm pracovníků a dva téměř nové počítače. Taktéž jsme se předzásobili ochrannými pomůckami. Nyní máme na skladě hmotných rezerv dvacet devět, což je výrazný nárůst oproti jaru, kdy jsme neměli žádné.
I nadále potom samozřejmě bedlivě mapujeme náladu ve společnosti, která je v boji proti viru nejdůležitější. Sledujeme názory občanů, a pokud zjistíme, že lidé jsou z roušek otráveni, jsme připraveni roušky plošně kdykoliv rozvolnit.
Aktuální rostoucí čísla nakažených jsou vlastně jen takovým testovacím vzorkem, podle kterého se budeme moci zařídit do budoucna. Ale nebojte, ačkoliv je druhá vlna jen testovací, nehodláme jen tak sedět s rukama za zády. Jakmile budou čísla nebezpečně růst, jsme připraveni odvolat ministra zdravotnictví Vojtěcha, což by podle prognóz mělo přinést tři až čtyři procenta nových voličů ANO a taktéž to asi i trochu zpomalí šíření, ale to nejspíš ne, a taktéž to není to nejdůležitější. Pamatujte, že růsty nakažených nejsou tou nejdůležitější veličinou, kterou je potřeba sledovat. Úplně nejdůležitější je sledovat preference hnutí ANO a tam, jak se zdá, zatím situaci zvládáme,“ dodal ještě Andrej Babiš na tiskové konferenci.
Vypadá to tedy, že pokud přežijeme druhou vlnu, vláda bude na tu třetí již připravená, neboť se bude moct poučit z vlastních chyb. A když ani třetí vlna nebude stoprocentní, premiér Andrej Babiš prohlásil, že čtvrtou vlnu zvládneme, jako když bičem mrská.A pár tweetů od Dojnice:

Kdyby ta eRouška uměla domluvit i nějaký nezávazný šukání, tak věřím, že by se to ujalo.
Po Romanu Prymulovi a Rastislavu Maďarovi se na scéně objevuje epidemiolog Roman Chlíbek. Tak co myslíte, za jak dlouho podvede pana ministra?
Myslíte, že má Vojtěch nějaký kamarády? Myslím takový ty, co s nima jděte občas do hospody a oni vám po třetím pivu řeknou “hele, nechci ti do toho kecat, ale sám musíš cejtit, že by ses na to měl vysrat.”
Naše možnosti boje s covidem jsou limitované. Virus, bohužel, nežere koblihy, nejezdí vlakem a nedá se na něj zakleknout.
Kdykoli slyším mluvit premiéra, musím se v duchu omlouvat Jakešovi, že jsme se mu tehdy smáli.
Platit u stolu za více osob je podle Schillerové prohřešek proti EET. Padla za to i pokuta 5 tis. Kč. Dočkali se. Všichni ti estébáci, milicionáři, domovní důvěrníci a jiná verbež se dočkali. Tohle musí být jejich zhmotněný sen.
Výzkum koronaviru dále pokročil. Už před časem se zjistilo, že v barech útočí hlavně po půlnoci a teď víme, že na sedící nejde.
Pokud vás baví BDSM, tak těch praktik je celá řada, třeba kolíčky, horký vosk nebo bičování. A nebo se můžete dívat na předvolební debaty krajských lídrů.
Von der Leyenová chce do r 2030 snížit emise CO2 o 55% proti stavu r. 1990. Jo, to pude. Doma budete mít teplo jako v Bukurešti za Ceausesca a jezdit budete na kole. Ale pude to!
V severoněmeckých spolkových zemích se opět otevřely nevěstince, zákazníci si však musí chránit nos a ústa. V sexu mám vyzkoušený kde co, ale lízání v roušce by teda i pro mě byla novinka…
Náhodou to týdenní čekání, než se vůbec dostanete na test, má výhodu, že se mezi tím uzdravíte.
Myslím, že už to začíná být jasný. My jsme nebyli žádní premianti Evropy. My jsme byli takoví ti protivní brýlatý šprti, co pořád vykřikujou “prosím, prosím, já to vím nejlíp” a skončí to tak, že nakonec dostanou o velký přestávce do držky na záchodě.

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější