Kadyrov zesměšňuje zajaté velitele batalionu Azov (video)
RSS

Kadyrov zesměšňuje zajaté velitele batalionu Azov (video)

Čečenec Ramzan Achmatovič Kadyrov, Ukrajinci přezdívaný „Putinův krvavý pes,“ se se svými bojovníky účastní bojů na straně Ruska, zatímco část Čečenců – odpůrců Kadyrova a Putina – je na straně Ukrajiny. Kadyrov už několikrát přinesl videa z bojů, přičemž u většiny nechyběl jeho typický – někdy až příliš drsný – černý humor. Nejinak je tomu v případě tohoto nového videa, zobrazujícího velitele na východě Ukrajiny nechvalně známého Azova…
Na této válce je poněkud neobvyklá skutečnost, že se na obou stranách s vězni zjevně zachází bez respektu, jsou zesměšňováni a ponižováni nebo dokonce vražděni. Existovalo někdy něco takového v této podobě v minulých válkách 20. století v Evropě?
Po dobytí posledního hnízda odporu, mariupolské ocelárny Asovstal, Kadyrov  navrhl, aby  velitelé batalionu Azov  soutěžili v příští Eurovision Song Contest.
Pro tu příležitost přináší i jejich následující video:

 
„Tito umělci jsou profesionálnější, protože mají praktický herecký výcvik. S vystupováním mají více zkušeností, protože museli téměř každý den pracovat před kamerou. A vypadají ještě patetičtěji bez make-upu, světel,“ sdílel Kadirov na Telegramu.
A pokračoval: „A jakou historii mají jako orchestr… A jakou mají krásnou angličtinu!“
Poté následuje nominace na ESC: „Tady jsou skuteční vítězové Eurovize! Ale jejich příští soutěž se bude konat v Doněcku v prostorách republikového soudu. To by měla být zajímavá show!“
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 4 Průměrně: 5 ]


Nejčtenější za týden