SPD v cizí infiltraci: všichni uprchlíci z Morie musí být přivedeni do Německa

SPD v cizí infiltraci: všichni uprchlíci z Morie musí být přivedeni do Německa

http://v4novaevropa.cz/wp-content/uploads/2020/09/001-15.mp3Píše
anonymousnewsPlánované přijímání migrantů z Morie federální vládou nejde pro SPD dostatečně daleko. Soudruzi zjevně chtějí propašovat téměř všechny zločinné migranty do našich sociálních systémů.
od Lukase Steinwandtera
Předseda strany Norbert Walter-Borjans ve čtvrtek vyzval k většímu odhodlání při přemisťování žadatelů o azyl z Řecka. „Kdyby záleželo na SPD, státy a města by byly schopny pomoci a přijmout uprchlíky bez překážek. Ale CDU a CSU to blokují, řekl Walter-Borjans listu Passauer Neue Presse.
Německo by mělo přijmout více migrantů, pokud ostatní státy EU budou následovat „německý příklad“. Pak by také Německo bylo připraveno „přijmout více uprchlíků z Řecka ,„ zdůraznil vůdce SPD. V úterý německá vláda slíbila , že v první fázi přijme více než 1 500 uprchlíků z Řecka. Kromě toho by to bylo o 1 250 žadatelů o azyl více, z nichž někteří jsou již v Německu.
Většina Němců je pro přijetí z Morie (Ha ha ha, nevěřím)
Podle současného politického barometru ZDF 43 procent Němců je „rozhodně“ pro přijetí větší části migrantů z Morie. Dalších 46 procent následovalo toto opatření „pouze v případě, že by se účastnily i jiné evropské země“. Devět procent tedy „rozhodně není“ pro.
Většina dotazovaných je také přesvědčena, že pokud Německo přijme žadatele o azyl, „mnohem více uprchlíků znovu přijde do Evropy“. 62 procent odpovědělo na odpovídající otázku „ano“ a 34 procent „ne“. Čtyři procenta byla nerozhodnutá.
zatím Politici SPD a Zelených požadovali, aby žadatelé o azyl z Řecka byli ubytováni na výletních lodích. Několik námořních společností je již připraveno.Share

Tweet


WhatsappThe post SPD v cizí infiltraci: všichni uprchlíci z Morie musí být přivedeni do Německa appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější