Děsivé fotografie dokazují, že nad Evropou znovu začalo masivní práškování chemtrails v rámci atmosférického geoinženýringu Dark Sky s cílem globálního zatmívání planety! Geostacionární družice odhaluje, že letadla znovu práškují pravidelné šachovnicové v

Děsivé fotografie dokazují, že nad Evropou znovu začalo masivní práškování chemtrails v rámci atmosférického geoinženýringu Dark Sky s cílem globálního zatmívání planety! Geostacionární družice odhaluje, že letadla znovu práškují pravidelné šachovnicové v

Děsivé fotografie dokazují, že nad Evropou znovu začalo masivní práškování chemtrails v rámci atmosférického geoinženýringu Dark Sky s cílem globálního zatmívání planety! Geostacionární družice odhaluje, že letadla znovu práškují pravidelné šachovnicové vzorce nad Polskem, nad Jadranem a celým Balkánem! To nejsou žádné letecké spoje nebo charterové lety, to je cílené a úmyslné zatemňování oblohy s cílem snížit intenzitu slunečního záření dopadajícího na povrch planety! Dopravní letadla pod záminkou Covidu-19 musela přestat vozit lidi, aby bylo dost strojů na nebi na zrychlené zatemňování planety, protože někomu dochází čas?
Zatímco v celé Evropě je pozornost veřejnosti upoutána na grafy a tabulky ze zpravodajství o druhé vlně koronavirové nákazy, tak mezitím se začalo něco dít, co vyvolává u mnoha lidí oprávněné znepokojení. Stále více lidí nás začíná do redakce upozorňovat na větší a větší aktivitu velkých dopravních letadel, která startují z evropských letišť, ale na aplikaci FlightRadar24 ta letadla vůbec nejsou zobrazena.  Letecký provoz se znovu obnovuje, to mohu potvrdit i tady ve Frankfurtu, ale je neuvěřitelné, že provoz se obnovuje v situaci, kdy oficiálně nikdo nikam necestuje a letiště jsou prakticky poloprázdná a jen s minimálním počtem lidí. Co to ksakru má znamenat? Nejprve si řekněme, že tento týden unikla do médií velmi zajímavá informace, která zněla jako perlička, která nevyžaduje velkou pozornost. Jenže, něco na tom nehraje.
Qatar Airways během chemtrailingu
Největší australský dopravce Qantas Airways začal prodávat lety do nikam, protože lidem nabízí vyhlídkové lety nad Velkým bariérovým útesem u pobřeží Austrálie a návrat zpátky na původní letiště. Jenže, nejedná se o vyhlídkový let v malém letadle, na které jste normálně zvyklí v Evropě, protože zde se vyhlídkový let realizuje ve velkých zaoceánských dopravních strojích Boeing a Airbus. Lístky na tyto lety jsou prý ihned vyprodané a lidé si těmito vyhlídkovými lety dělají prostě radost. Ekologické organizace bijí na poplach, že takové létaní odnikud nikam je ekologický zločin, ale oficiálně se tímto způsobem aerolinky snaží přežít a mít nějaký zisk během koronavirového cestovního výpadku. Informaci o těchto bizarních letech přinesla i česká média [ 1 ]. Jenže, tato informace má jednu zásadní vadu.
Boeingem na vyhlídkové výlety v poloprázdném letadle?
Tyto vyhlídkové lety jsou velice laciné a podle australských novinářů prodeje lístků na tyto lety nemohou nijak pokrýt ztráty způsobené výpadkem zaoceánských letů , které držely aerolinky nad vodou po celou dobu, protože na těchto drahých letech do zámoří generovaly aerolinky drtivou většinu svého zisku. Vyhlídkové lety pro Australany za humna nad Velký bariérový útes u východní pobřeží Austrálie nemohou aerolince nic zachránit. Co to proboha má znamenat?
Chemtrailová mříž
Tyto lety nemají naprosto žádnou ekonomickou logiku, protože nepokryjí prakticky ani letištní poplatky, o palivech ani nemluvě. Jenže, letadla létat musejí, říkají politici nejen v Austrálii, letecké odbory souhlasně kývají, ekonomové kroutí hlavami a když někdo letí třeba z USA do Evropy, tak jenom kroutí hlavou, protože má celé letadlo jenom pro sebe s pár dalšími lidmi. Ekonomicky to je nesmysl pro aerolinky, ale přesto to funguje a letadla znovu pravidelné létají a většinu z nich ani neuvidíte na aplikaci FlightRadar24. Vkrádá se nám proto do podvědomí tísnivá otázka, proč musí po nebi létat prázdná, nebo skoro prázdná dopravní letadla? Odpověď může být opravdu děsivá, zkuste se nad tím zamyslet.
Česká republika měla nejvíce chemicky zatemňovanou oblohu ve Střední Evropě kvůli nejhustšímu leteckému provozu
Projekt celoplanetárního geoinženýringu na zatemňování oblohy před zvyšujícím se intenzivním slunečním zářením není na alternativě žádná novinka. Program chemtrails s názvem Dark Sky běží už mnoho let na celé planetě a až donedávna to fungovala tak, že hustá letecká přeprava vytvářela nad Evropou a USA hustou mlhu z chemtrails vypouštěných z letadel buď přímo, z nádrží s aerosolovými roztoky oxidů hliníku, případně z leteckých paliv, protože v kerosinu jsou používány oxidy hliníku pro zvyšování teploty hoření kerosinu, čímž se zvyšuje účinnost a výkon tahu proudového motoru. Oxidy hliníku poté na sebe v atmosféře váží molekuly vody ze vzdušné vlhkosti a vytváří mlžnou stopu, trail za letadlem, které se odmítá rozplynout a zůstává na obloze mnoho a mnoho hodin [ 2 ]. V odkazu níže je FB skupina s více fotografiemi.
Geoinžiniering: Španielsko, Francúzsko, Taliansko, Chorvátsko, Bosna, Srbsko, Maďarsko, Rakúsko, Slovenko, Česká republika, Poľsko, Litva, Lotyšsko, Estonsko, Kaliningrad, Bielorusko, Ukrajina
Geplaatst door Chemtrails Slovensko op  Woensdag 16 september 2020

Hustý provoz v Evropě, zejména nad Českou republikou, která měla před koronavirovou krizí vůbec nejhustší letecký provoz ve Střední Evropě, vedl postupně k obrovskému suchu v České republice , ke kritické situaci vysychání Jižní Moravy v minulých letech, protože chemtrails působí kromě zatemňovací funkce také jako inhibitor dešťových srážek. Jakmile tedy na jaře skončila letecká hustá doprava kvůli Covidu, v ČR začalo zhruba od května znovu a normálně pršet, jako kdysi před 30 lety. Nyní se ale všechno vrací po pár měsících do starých kolejí. Už se znovu zase práškuje!
Nad slovanskými zeměmi v Evropě začalo práškování dopravními letadly bez cestujících v pravidelných mřížových vzorcích
Náš čtenář nám poslal do redakce několik čerstvých fotografií, ze kterých vám doslova spadne brada. Jedná se o družicové záběry z geostacionární dráhy a ze snímků doslova přechází zrak. První fotografie zachycuje prostor polského pobřeží Baltského moře v okolí Gdaňsku. Na nebi vidíte chemtrailové čáry v dokonalém šachovnicovém vzorci, které tvoří mřížku. Takhle pravidelný grid má ovšem jeden zásadní problém, nelze jej vytvořit při normálním a běžném leteckém dopravním provozu.
Víte, problém s leteckou dopravou je v tom, že letadla s cestujícími létají odněkud někam, a pořád ve stejné stopě, ale maximálně v různé výškové letové hladině nad sebou. Taková doprava nedokáže položit na nebi dokonalou zatemňovací mřížku, protože takové trasy s cestujícími prostě logicky neexistují. Dříve, před vypuknutím Covidu, tak některé oblasti byly zatemněné permanentně, např. Česká republika a zejména Jižní Morava, přes kterou vede hlavní letový koridor z Asie a z Balkánu, ale jiné oblasti v Evropě nebyly zatemňovány prakticky vůbec. Takže, jak to vyřešit?
Severní Polsko, chemtrailový grid
Následující úvaha je děsivou spekulací, ale zkuste se nad ní zamyslet. V případě krizového řízení se přijímají krizová opatření. Chemtrailové práškování působí nejen zatemňování oblohy, ale i zatemňování mozků obyvatelstva. Chemie z chemtrails se dostává do vody, do potravního řetězce a po několika desítkách let se najednou v populaci masové objevuje homosexualita, pohlavní deviace, raketový nárůst alergií, astmatu, diabetu, Alzheimerovy choroby a rovněž autismu. V některých jiných zemích Evropy tyto problémy ale zatím nemají.
Co byste udělali, kdybyste potřebovali nasadit dopravní letadla k tomu, aby práškování chemtrails probíhalo nad územím, kde žádný masivní letecký provoz nebyl a ani nebude? Pokud byste si najali letadla na létání sem a tam, a letadla by byla za normálního stavu prázdná, okamžitě by to vyvolalo podezření médií a i pozornost leteckých orgánů, ekologů atd. Nešlo by to utajit. Ale co když vypukne virová epidemie a vlády jednotlivých zemí uzemní veškerou leteckou přepravu turistů a cestujících? Co se stane?
Prázdná dopravní letadla bez cestujících práškují nebe nad Evropou v pravidelných geometrických vzorcích, odhalují záběry z geostacionární družice
Najednou máte tisíce dopravních letadel na zemi, kterými cestující nemohou nikam létat. Běžně letecké linky stojí. K dispozici jsou najednou tisíce letadel a aerolinky krachují. Letecké odbory v tu ránu volají o pomoc a žádají, aby přišly státní dotace, finanční injekce, a aby vlády dotovaly lety poloprázdných nebo úplně prázdných letadel. A vlády, a to není překvapivé, souhlasí. A tak najednou máte tisíce dopravních letadel, která mohou létat cik-cak, kamkoliv se jim zlíbí, protože ty lety platí stát a vláda, a přitom žádné podezření to nevzbudí.
Aerolinky jsou tak v provozu, piloti i dispečeři chodí do práce, letiště fungují, letadla létají, ale má to jeden detail, ta letadla nemají pasažéry, ti musí dřepět doma na zadku, protože Covid! A teď přijde ta zásadní otázka: Co uděláte s tisíci dopravních letadel bez pasažérů, když letadla musí létat, aby aerolinky udrželi zaměstnanost? No přece, když nemáte pevně stanovenou trasu, nevezete cestující, může letová trasa Boeingu nebo Airbusu vypadat nepřirozeně přesně tak, jak vidíte na připojených fotografiích.
Vzdušné proudění rozmazává chemtrailový grid nad Chorvatskem
Díky Covidu a prázdným letištím tak uvolněná dopravní letadla bez lidí mohou létat nad Evropou s jiným účelem, pokládají nad Evropou mřížku, resp. chemtrailový grid v pravidelných mřížových vzorcích na dokonalé zatemnění tuhle křesťanského Polska a jeho severního pobřeží, támhle Chorvatska a Srbska na Balkánu. A co mají tyhle prostory, kde právě dopravní letadla práškují v době covidové uzávěry, vlastně společného? No přece, že se jedná o slovanské země!  Takže, zatímco lidé dřepí doma a nemohou létat, protože Covid, tak mezitím ta prázdná letadla pokládají chemtrailový grid nad Polskem, Chorvatskem, Slovinskem a Srbskem. Všimněte si fotografie nad Chorvatskem, jak to funguje.
To nejsou oblaka, ale rozmazané chemtrailové mříže na bezmračném nebi nad Jadranem
Dopravní letadla ve vysoké výšce položí do atmosféry chemtrailové mříže a vzdušné proudění nad Jadranem tu mříž rovnoměrně rozmaže po celém území Balkánu. Když se na to potom podívají meteorologové na družici, tak si myslí, že jde o vysokou oblačnost a zvlněnou frontu nad Balkánem, ale ve skutečnosti to nejsou mraky, ale uměle vyrobená chemtrailová mříž z dopravních letadel, které díky tomu, že mají volno a nemusí vozit cestující, teď pokládají chemtrailové gridy v dokonalých mřížkách nad Evropou, což zvyšuje účinnost a efektivitu zatemňování.
Z větší dálky chemtrailový grid nad Balkánem připomíná zvlněnou oblačnost, ale je to iluze. Všechno to jsou chemtrails.
A teď přijde ta zásadní otázka: Byla covidová uzávěra letecké dopravy lidí pouze využita pro lepší chemtrailing jako příležitost, anebo… celá covidová uzávěra letecké osobní přepravy byla provedena právě proto, aby uvolněná dopravní letadla šlo nasadit na pokládání chemtrailových mříží nad Evropou s vysokou geometrickou přesností nad přesně určenými oblastmi, protože někomu dochází čas? Bez zastavení letecké dopravy by ta letadla prostě nebyla k dispozici, nešlo by vzít desítky a stovky letadel a létat s nimi cik-cak v geometrickém tvaru mříže, zatímco cestující by neměli čím létat. Tohle mřížování nad Evropou by prostě bez Covidu nikdy nebylo. A tak, zatímco lidé sedí doma, letecká doprava se obnovila, ale letadla nevozí lidi, místo toho pokládají v pravidelných geometrických vzorcích chemtrailové mřížky nad Evropou! Někomu opravdu teče do bot.
-VK-
Šéfredaktor AE News
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější