Ministerstvo zdravotnictví uměle vytváří hospitalizované i zemřelé s COVID-19

Ministerstvo zdravotnictví uměle vytváří hospitalizované i zemřelé s COVID-19

TOMÁŠ VYORAL
Počty zemřelých a hospitalizovaných s COVID-19 jsou podle webu ministerstva uváděny na základě pozitivního nálezu COVID bez ohledu na příčiny úmrtí a důvody hospitalizace. Ministerstvo tak de facto navyšuje a manipuluje s daty.


Na webu Ministerstva zdravotnictví ČR na stránce  věnované vysvětlení základních pojmů  se můžeme dočíst o klasifikaci započítaných úmrtí a hospitalizací ohledně COVID-19:
“ Celkový počet úmrtí osob s onemocněním COVID‐19   zahrnuje všechna úmrtí osob, které byly pozitivně testovány na COVID‐19 (metodou PCR) bez ohledu na to, jaké byly příčiny jejich úmrtí , zda k jejichž úmrtí došlo v rámci hospitalizace či mimo ni…”
“ Aktuální počet hospitalizovaných osob s laboratorně prokázaným onemocněním COVID‐19  dle průběžného hlášení nemocnic  bez ohledu na důvody hospitalizace .”
Zajímavé, ne? Nezáleží na důvodu hospitalizace ani na příčině smrti
Byli-li/jste-li pozitivní (příznaky, nepříznaky a reálný stav už ani nemluvě) na COVID, automaticky navyšujete počty hospitalizovaných a zemřelých. Čí tým takovou metodiku vytvořil a na základě koho? Vojtěchův?  Prymulův ? Jiného z náměstků?
V absurdním případě tak mohou lékaři klidně testovat oběti autonehod či sebevražd a označit a v případě pozitivního nálezu je započítat mezi počty COVID. V reálnějším případě pak lidé, kteří trpěli řadou jiných chronických onemocnění a v důsledku nich zemřeli, ale byli testováni pozitivně, budou rovněž v kolonce COVID.
Jedná se o další důkaz uměle navyšovaných čísel, šíření paniky a strachu a s určitého úhlu pohledu až do očí bijících lží současného velení – nejen u nás, ale po celém světě.
Proč to všechno? Protože PR Covid a vyvolávaná panika, strach a údajná ochrana před ním z rukou našich moudrých, MUDr.ců a  všech možných Svědků Covidových  je cestou k prakticky absolutnímu přesunu bohatství tím správným směrem k vrcholku pyramidy.
Nesmyslné opakované testování bezpříznakových, zdravotnické pomůcky, dezinfekce, vakcíny a nákladná opatření, která zadlužují jedince, firmy a celé státy ve prospěch několika nadnárodních bankovních domů (a jejich vlastníků). Nástup orwellovského šmírování a absolutní kontroly formou absolutní digitalizace, takzvané chytré karantény, sebetrasujícího udávání ostatních, bezpříznakových potvrzení… Atd., atd.
A v čele rezortu zdravotnictví momentálně  plukovník bez nejnižší bezpečnostní prověrky napojený na farmaceutické lobby , že zkorumpovanějšího byste těžko hledali široko daleko…


Tomáš Vyoral

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější