Předvolební boj v USA jede na plné obrátky

Předvolební boj v USA jede na plné obrátky

JINDŘICH KULHAVÝ
Na začátku listopadu se ve Spojených státech bude svým způsobem hrát o budoucnost planety. Jistě, zní to nadneseně, ale pokud se podíváme na chování řady posledních amerických prezidentů a na změny spojené s vládnutím Demokratů, musíme považovat Donalda Trumpa za jistý úkaz na americké politické scéně, který se vymyká.
Řada světových médií se po celou dobu jeho pobytu snaží vytvářet dojem, že USA neměli v moderní historii hloupějšího a horšího prezidenta . Tato uměle vytvářená a agresivní propaganda je způsobena tím, že liberální evropská média citují pouze ta americká, která ovládají buď samotní Demokraté, nebo jejich příznivci či sponzoři. Trumpova slova jsou často vytrhávána z kontextu a někdy lehce kontroverzní výroky překrucovány či podávány v jiných souvislostech, než v jakých vznikaly. Demokraté se přitom neštítí vůbec, ale opravdu vůbec ničeho, co by jim mohlo pomoci k porážce stávajícího amerického prezidenta v listopadových volbách. Těch důkazů už je skutečně mnoho a lidé žijící v USA se velmi často podivují nad tím, jakým způsobem jsou o dění v USA informováni například Evropané.
Donald Trump je po 40ti rocích prvním americkým prezidentem, který nezačal žádnou válku, neanektoval žádné cizí území a naopak se snažil vrátit domů velkou část vojáků sloužících v zahraničí. Toto tvrzení se může zdát být podivné, uvědomíme li si přesuny americké armády k hranicím Ruska, což se týká především Severovýchodní Evropy, nicméně ani tam nedochází k náznakům konfliktů mezi americkou a ruskou armádou. Snaha rozmístit vojenské jednotky v Polsku a na Slovensku může být samozřejmě chápána jako agresivní politika vůči Rusku, ale zároveň to lze vnímat jako jistou náhradu americké přítomnosti USA v Evropě pro případ, že by nadále pokulhávala spolupráce s Německem. Navíc Trumpa a Putina spojuje jedna důležitá věc. Tou je odpor proti rozrůstáni vlivu Deep State, tedy organizace tvořené nejmocnějšími rodinami světa.
Trump na jaře tohoto roku převzal americký FED, který dosud ovládali Rothschildové, Putin zabránil této dynastii a Rockefellerům vstup na ruský trh a oba se tak stali úhlavními nepřáteli mocných stojících na straně Demokratů v USA a liberálů v Evropě. Navíc Američané volají po vyšetřování dalšího světového bosse, tedy samotného Söröse za jeho podvratnou činnost jak ve Spojených státech, tak i ve velké části zbytku světa. Ostatně právě on stojí za dalším počinem, tedy za snahou narušit politický život v Maďarsku. Momentální sponzoring médií stojících proti Orbánovi, kterého se účastní u nás velmi aktivní Bakala, poukazuje na spojení těchto dvou. Není to poprvé, kdy právě Bakala vypadá jako prodloužená Sörösovo ruka. Rozbíjet demokratické režimy a vydávat je za totalitní, autoritářské či diktátorské je doménou Söröse a tyto praktiky momentálně používá i ve své momentální vlasti. Je známé, že z jeho peněz a z těch, kterými disponují Rothschieldové, jsou momentálně podporovány černošské gangy demolující americká města, to s podporou opět dobře financované Antify, kterou chce Trump postavit mimo zákon a sám ji nazývá teroristickou organizací. V Evropě se na jejím provozu podílí jak Sörös, tak i Rockefellerové a dokonce i německá vláda.
Dění před volbami v USA zužuje několik krizí a lze se ptát, nebyla li doba covidová jedním z nástrojů sloužícím k likvidaci Trumpa. Jak už víme, bájný koronavirus mohl být vypuštěn kdykoliv a načasování je vskutku velmi příznivé k tomu, aby na amerického prezidenta bylo možno ukázat jako na neschopného. Zvláště, když právě on stojí v čele těch, kteří jsou schopni se pustit do boje s dalším členem Deep State a dominantním hráčem na poli vakcinace světa Billem Gatesem, což se nakonec také stalo. Trump také odmítá nadále uznávat nadřazenost světové zdravotnické organizace WHO a má značnou nechuť podporovat dalšího předraženého giganta OSN. Zároveň vznesl požadavek, aby Spojené státy nenesly tak velkou část nákladů na existenci NATO a naopak ostatní členské státy zvýšily svůj podíl na režii tím, že do pokladny pakt budou odvádět předem dohodnuté 2% HDP. Což téměř nikdo nečiní. Přitom právě vliv členů Deep State využívajících tyto a jim podobné organizace k přebírání světové vlády je velmi podstatný.
Odpor Demokratů vůči Trumpovi se stupňuje. Mimo covidu se Amerikou rozšířil hnutí MeToo, které mělo poškodit řadu významných lidí. Dvousečnost se však ukázala ve chvíli, kdy semlela filmového producenta Epsteina spojovaného se sexuálními orgiemi, kterých se účastnila řada elit blízkých Demokratům a rodině Clintonových a jejichž součástí bylo i zneužívání dětí a mladistvých. Což zasáhlo i britskou královskou rodinu. Přišlo na řadu řádění a rabování členy hnutí Black Lives Matter. I to se stalo nakonec velmi oboustranně nebezpečným, neboť na stranu Trumpa se přidávají všichni, kdo nesouhlasí s likvidací policie, materiálními škodami a ztrátou bezpečí. Je třeba si uvědomit, že černochů je v USA 10% a zdaleka ne všichni nenávidí Trumpa. Levicová bojůvka Antifa je i přes mohutné investice do ní složena většinou z mladších a nepříliš inteligentních žoldáků. Větším nebezpečím je liberálně uvažující část mladě generace, která prošla indoktrinací prolezlými univerzitami a část etnických menšin, vůči kterým se Trump v některých případech vymezil. No a momentálně hoří Kalifornie, přičemž žháři pochytaní policií se nepokrytě hlásí k progresivní levici, která je podporovaná Demokraty. Jde tak o další útok na Donalda Trumpa a jeho snahu být zvolen prezidentem.
Američané stojí na rozcestí a s nimi celý svět. Pokud se Trumpovi podaří udržet v čele Spojených států, bude moci pokračovat v boji proti pokusům Deep State převzít světovou vládu. Ač se o tom nemluví, v USA se jeho podpora zvyšuje a bude důležité uhlídat poctivý průběh voleb. Mnohé lze ovlivnit korespondenčním hlasováním, podobně elektronickým. Volby vyhrává ten, kdo počítá hlasy a lze jen doufat, že toto Republikáni nepodcenili. Na podporu Trumpa se koná řada akcí, viz ta poslední v Bakersfieldu v Kalifornii, které se zúčastnilo několik tisíc lidí. Bude zajímavé sledovat další vývoj a doufejme, že se Trumpovi podaří dokončit to, co začal. Za měsíc a pár dní se bude hrát skutečně o mnohé.

Jindřich Kulhavý

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější