Zabil víc Čechů koronavirus, nebo šiřitelé paniky Prymula & co?

Zabil víc Čechů koronavirus, nebo šiřitelé paniky Prymula & co?

PROMETHEUS
K dnešnímu dni má ČR oficiálně na svém kontě přes 500 oficiálních obětí koronaviru . Zlý virus řádí tak strašně, že za 8 měsíců (oficiálně u nás pandemie začala v únoru) dokázal zamordovat 500+ osob. Je to virus zlý a nemilosrdný a hlavně zákeřný. Třeba v případě první oběti – starého pána (95), který trpěl řadou vážných chronických nemocí. Bez koronaviru by tu ten nebohý pán jistě spokojeně žil dalších 95 let! Nebo obět č. 2 – 47 letý pacient v terminálním stádiu rakoviny – stadium 4. Bez zákeřného koronaviru by tu jistě byl dalších 100let a těšil se plnému zdraví. Někdy se virus dokonce dokáže maskovat jako jiná nemoc. Například VFN v Praze vydala prohlášení, že jistý pacient zemřel na krvácení do mozku a koronavirus u něj nebyl příčinou úmrtí, ale úřady z něj přesto udělaly oběť zákeřného viru! Úředník na ministerstvu přece ví lépe než ošetřující lékař, co bylo příčinou úmrtí dotyčného pacienta. Tak nějak vypadají zářezy na pažbě zlého koronairu u nás v republice. O falšování statistik v zahraničí není třeba mluvit, protože se jedná o obecně známou věc.
Ročně v ČR zemře 110 000 osob a za první půl rok, kdy země úpěla pod strašlivou pandemií se zatím neukazuje, že by se tento trend měl měnit. O vražedné pandemii koronaviru se tedy rozhodně zatím mluvit nedá (a skoro se vsadím, že to bude stejné i v ostatních evropských zemích).
Bohužel existují opravdové oběti koronavirové paniky, kterou vyvolali nově jmenovaný min. zdravotnictví prof. Prymula a jemu podobní, když strašili veřejnost desítkami tisíc mrtvol a kolapsem zdravotnictví. jen se o nich skromně nemluví! Mnoho vážně nemocných se bálo jít kvůli vyvolané hysterii k lékaři s vážným onemocněním (sepse – “otrava krve”, apod), které se rozvinulo z neléčené banální obtíže jako například zánět zubu, báli se do nemocnice s akutním infarktem myokardu, mnoho pacientů odložilo preventivní onkologické prohlídky a nepodařilo se u nich včas zachytit nádorové onemocnění a tak bych mohl pokračovat ještě hodinu. Opomenout nelze ani omezování běžné péče ze strany zdravotnických zařízení a lékařů, kteří se báli pandemie a ordinovali po telefonu, či on-line.
Kdo tedy zabil víc lidí? Koronavirus, který u nás zatím podle všeho nikoho nezabil (vždy umírali lidé s koronavirem a s dalšími vážnými chronickými nemocemi), nebo zanedbání péče z důvodu strachu pacientů navštívit lékaře, či omezení péče ve zdravotnických zařízeních?
Zatím vše nasvědčuje, že vyvolaná panika a strach je mnohem větším zabijákem než onen koronavirus C19. Následky tohohle globálního cirkusu se na zdraví české populace podepíší opravdu dlouhodobě a nesmazatelně.
Nyní nám Prymula a spol. připravují reprízu korona hrůzy. Je potřeba jí racionálně odmítnout a stejně tak odmítnout jimi nabízené spásné řešení očkování novou nevyzkoušenou vakcínou! Ať jí pánové Prymula, Babiš a Zeman nejprve nechají napíchat své rodině a za 10 let nám řeknou, jak to dopadlo!

Prometheus

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější