Dnes to přijde! Bdělí už vyrazili do protiútoku!

Dnes to přijde! Bdělí už vyrazili do protiútoku!Dnes to přijde! EU prostřednictvím své komisařky pro vnitro, Švédky Ylvy Johanssonové, má dnes oznámit kontroverzní povinnou solidaritu členských zemí s přerozdělováním imigrantů. Reforma má zrušit Dublinskou úmluvu a nahradit ji „direktivním evropským systémem“. Měl by být zlomen zejména odpor zemí Visegrádu, ale i dalších proimigrovaných zemí.
Velký kulový! Bdělí politici členských zemí již vyrazili do protiútoku! V popředí rakouský kancléř Sebastian Kurz. Včera, v předvečer vyhlášení bruselského befélu, předeslal, že přerozdělovací politika EU ztroskotala, u mnoha členských zemí se setkává s odmítnutím, a nebude i nadále fungovat.
„Je dobře, že se EU tématem zabývá, neboť to musí být řešelo na pan-evropské úrovni a vyústit v účinnější ochranu vnější hranice a pomoc na místě. Nicméně nelze při tom žonglovat termíny jako povinná „solidarita“. Evropa se musí poučit z r. 2015 a proti ilegální imigraci prostě bojovat!“, uvedl rakouský kancléř Kurz.
Pozn.: Povinná soloidarita je zjevný protimluv. Solidárnost je založena na svobodné náklonnosti a rozhodnutí. Naopak nařízená povinnost nedává prostor pro solidárnost a zlela ji eliminuje. A pamětníci mohou potvrdit, že nucení k věcem tzv. „dobrovolně povinným“ bylo příznačné pro socialistickou totalitu. Povinná solidarita je tedy jen obměněný pojem z totalitního arzenálu, a mnohé prozrazuje…
zdroj: eurabia.cz
The post Dnes to přijde! Bdělí už vyrazili do protiútoku! appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější