Jasné hlasy proti novému paktu EU o migraci

Jasné hlasy proti novému paktu EU o migraci

http://v4novaevropa.cz/wp-content/uploads/2020/09/001-34.mp3Píše
wochenblickNový pakt EU o migraci má všechno. Není divu, že předsedkyně Komise Ursula von der Leyenová udělala vše pro to, aby dokument nebyl předem zveřejněn. Liberální politici pakt vytrvale odmítají.
Zatímco rakouská spolková vláda vítá návrh Komise na nový pakt EU o migraci a oznámila od ministerstva vnitra, že jej chce nyní důkladně prozkoumat, FPÖ se již staví proti paktu. Roman Haider, liberální poslanec Evropského parlamentu, kritizuje úplné popření reality ze strany předních politiků EU: „Masový příliv migrantů do Evropy v roce 2015 nevedl mezi elitami EU k žádné změně v myšlení. EU chce nyní otevřít brány pro migranty ještě více“.
Migrační příliv poškodil Evropu

A Haider pokračuje: „Masový příliv migrantů změnil Evropu k horšímu a způsobil Evropanům obrovské škody. Teroristické útoky, hrůzné vraždy, sexuální útoky bezprecedentního rozsahu, zvýšená islamizace, obrovská zátěž evropských sociálních systémů a obrovské náklady rozdělily a destabilizovaly Evropu a zničily důvěru občanů v politické činitele s rozhodovacích pravomocí.
Nedostatek deportací

Haiderův kolega z EU Harald Vilimsky je stejně tak proti paktu . Kromě toho vidí nedostatečné prosazování dříve použitelného práva. V roce 2019, kdy v EU nelegálně pobývalo přibližně 650 000 státních příslušníků třetích zemí, 514 000 z nich obdrželo příkazy k odchodu z Unie – ale ve skutečnosti tak učinilo jen 162 000.
proto Vilimsky poznamenává, proč by to nyní po oznámení Komise mělo fungovat lépe: „Zůstává však otevřené, proč by deportace do zemí původu měly nyní fungovat lépe než doposud. Závěr zůstává: Dokud nebude docházet k deportacím, nelze jednoduše pouštět dovnitř další a další migranty, kteří se pod záminkou hledání ochrany snaží nelegálně dostat do Unie.
Kickl: Solidarita pouze s vlastním obyvatelstvem

Tento nedostatek vůle skutečně provádět deportace vidí i předseda klubu FPÖ v Národní radě. „V roce 2018 jsme zahájili obrat směrem k restriktivní a důsledné azylové a migrační politice. EU nyní dělá obrat na úkor vlastního obyvatelstva a ve prospěch desítek tisíc nelegálních ekonomických migrantů a přistěhovalců v našem sociálním systému. Existuje jen jedna povinná solidarita, a tou je solidarita s naším vlastním obyvatelstvem,“ řekl Kickl.
Haimbuchner: „Politické prohlášení o kapitulaci
Podobně ostrá kritika plánovaného paktu EU zaznívá od hornorakouského viceguvernéra a šéfa FPÖ Manfreda Haimbuchnera , který odmítá plány na rozdělování migrantů.
„Dokud se Brusel nezaváže, že na evropskou půdu nebudou smět další nelegální migrující čluny nebo remorkéry, jsou všechny smlouvy a pakty nejen nesmyslné, ale je to i politické prohlášení o kapitulaci. V každém případě přijme FPÖ v rozdělení nelegálních migrantů pouze jediný rakouský podíl: nula„ prohlásil Haimbuchner, který zároveň vyzývá k pozastavení práva na azyl, které nikdy nebylo navrženo tak, aby poskytovalo odpovědi na obrovské migrační vlny. „Společná Evropa potřebuje pevnost Evropy,“ řekl Haimbuchner.Share

Tweet


WhatsappThe post Jasné hlasy proti novému paktu EU o migraci appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější