Primitívne vulgárny Matovič: Ľudia serú na pravidlá!

Primitívne vulgárny Matovič: Ľudia serú na pravidlá!

Hneď po dnešnom zasadaní slovenskej pandemickej vlády, ktorú si vyžiadal prudký nárast chorých na COVID-19, bolo oznámené prijatie nových opatrení. Slovensko čaká sprísňovanie opatrení. Týkať sa budú hraníc, hromadných akcií, svadieb a aj rúšok.
„Ľudia s prepáčením serú na pravidlá!“ Povedal primitívne vulgárny Matovič. Ako dodal, v Slovákoch sa sklamal a aj keď im podľa jeho vlastných slov vybojoval väčšie akcie či svadby, nevážia si to. Veria židojašterom a spochybňujú koronavírus. Neváhal, ako je jeho zvykom, opakovane zaútočiť na lekára Bukovského, ktorého nazval bláznom. Práve Bukovský presadzuje teóriu, v ktorej verejne spochybňuje odbornosť slovenských epidemiológov, karikuje štátne inštitúcie, obúva sa do médií, ktorým „prestáva ísť o pravdu“, spochybňuje význam očkovania proti COVID-19 a nosenia rúšok, o ktorých hovorí, že nie je isté, či bránia šíreniu infekcie. Vyhlasuje, že COVID-19 je „banálne ochorenie“, a informácie, že infekcia je „nebezpečná, smrteľná a rýchlo sa šíriaca“, označuje len za „strašenie“.
Matovič tiež povedal, že nebude viac bojovať za slobodu ľudí a na najbližších zasadnutiach aj napriek absencii hlasovacieho práva bude bojovať za prísne opatrenia. Jedným z nich je aj obmedzenie svadieb na 30 ľudí.
Slováci Matovičovi právom vytýkajú, že nie je to tak dávno, čo sa temer rozreval, keď s roztraseným hlasom na tlačovej konferencii apeloval na ľudí, aby boli v čase korony zodpovední, nosili poctivo rúška a dodržiavali odporúčania hygienikov. Ale práve Matovič bol ten, čo svoje vlastné pravidlá sa rozhodol veselo a beztrestne porušovať.
Matovič vodu káže, víno pije
Zavaril si, keď svojou účasťou na veľkej svadbe svojho kolegu Michala Šipoša Matovič ignoroval všetky vlastné výzvy voči občanom. O udalosti informoval Denník N. Teraz za to Matovič žne veľkú kritiku aj od koaličných kolegov. Na fotkách zo svadby je vidieť, ako sa veselo zabáva v svadobnej sále medzi hromadou ľudí. Bez rúška. Presne takéto akcie hygienici v čase koronakrízy ale označujú za vysoko rizikové. Hoci sa Matovič za to ospravedlnil, Slovákom je to málo. Právom žiadajú jeho demisiu, poukazujúc na zahraničie. Írsky eurokomisár Phil Hogan sa v čase protipandemických opatrení zúčastnil na golfovom večierku, kde bolo 80 ľudí a spolu s ním tam zavítali aj írsky minister poľnohospodárstva a predseda Senátu. Aj oni zo svojich funkcií ale odstúpili. Len Matovič sa zubami nechtami drží svojho kresla. A veselo porušuje svoje vlastné nariadenia. Ako by to bol on sám vulgárne nazval “Serie na svoje vlastné pravidlá…”.
(SCa)
 
Příspěvek Primitívne vulgárny Matovič: Ľudia serú na pravidlá! pochází z ČeskoAktuálně.cz
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější