Mladík “bez doprovodu” Shokrallah znásilnil dívku, dokud nezačala krvácet – Okresní soud: „Není to zločin“

Mladík “bez doprovodu” Shokrallah znásilnil dívku, dokud nezačala krvácet – Okresní soud: „Není to zločin“

Shokrallah přišel do Švédska jako takzvané dítě uprchlíka bez doprovodu. Žádost o povolení k trvalému pobytu podal dne 5. října 2015 a dne 25. srpna 2017 mu bylo zamítnuto. Odmítnutí bylo migračním soudem vyhoštěno dne 9. října 2017, což znamená, že mu švédský migrační úřad nakonec povolení k trvalému pobytu udělil dne 9. března 2018.
13. června 2019 se 13letá dívka vydala se svými přáteli na ptačí věž ve městě Rocksjön v Jönköpingu. Byl tam také Shokrallah a jeho přátelé.
Pod nějakou záminkou se Shokralláhovi podařilo přesvědčit dívku, aby ho následovala v určité vzdálenosti od ostatních. Píše portál Samnytt .
Když se dostali trochu do lesa, Shokrallah se dívky začal dotýkat a přinutil ji líbat. Naznačila, že ji to nezajímá, a požádala ho, aby přestal. Ale místo toho, aby poslouchal, jí stáhl šaty a srazil ji na zem.
Také si pamatuje, že Shokrallah ji opakovaně zasunul prsty do břicha. Kousl se jí do rtu, když se ji snažil políbit, držel ji za ruce a nevykazoval žádné známky péče, že ho požádala, aby přestal.
Dívka je popsána jako tichá a jasně zaujatá situací. Policistka a terapeutka pro mládež, které se dívka svěřila, svědčili o tom, že dívčin příběh musí být považován za důvěryhodný.
Lékař ST: Nikdy předtím jsem takové krvácení neviděl
Prokurátorka v případu Linda Schön klasifikovala trestný čin jako „zhoršené znásilnění dítěte“. Podle ní Shokrallah provedl znásilnění násilím, bezohledností a hrubostí.
Podporu tomuto posouzení poskytl lékař ST v nemocnici v Ryhovské nemocnici, který vyšetřoval zranění dívky a krvácení do břicha. Doktorka při výslechu řekla, že nikdy předtím takové krvácení neviděla. Krvácení pocházelo ze sliznic a kolem děložní trubice.
Dne 27. ledna 2020 okresní soud v Jönköpingu oznámil rozhodnutí.
Okresní soud mění klasifikaci prokurátora a nepovažuje tento čin za závažný. Soud se rovněž domnívá, že Shokrallah jednal vůči dívce tvrdě, ale protože nedošlo k žádným úderům pěstí, uškrcení a podobnému zhoršenému násilí, měl by být nadpis změněn na znásilnění dětí běžného stupně.
Příspěvek Mladík “bez doprovodu” Shokrallah znásilnil dívku, dokud nezačala krvácet – Okresní soud: „Není to zločin“ pochází z ČeskoAktuálně.cz
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější