VP: Německé azylové ubytovny a jejich okolí vypadají nápadně podobně jako domovy našich “nepřizpůsobivých”

VP: Německé azylové ubytovny a jejich okolí vypadají nápadně podobně jako domovy našich “nepřizpůsobivých”

SLOVANKA
Kdo viděl obrázky z Chánova, Předlic, jistých lokalit v Přerově ze Slovenska z košického Luníku IX a mnohé další lokality s podobným osazenstvem, ten by měl pocit, že se jistá menšina stěhuje do azylových ubytoven v Německu, neboť obrázky těch azylových zařízení, v nichž si mají občas dělat pořádek sami azylanti a není tam tedy zajištěn každodenní úklid, vypadají – jak sami můžete vidět na obrázku – velmi podobně.
Jaké smutné zjištění: zdraví, silní a „plní energie“ – noví obyvatelé ubytovaní v částečně nově vybudovaných ubytovnách, které byly postaveny podle nejmodernějších standardů stavební techniky a estetiky, tam zjevně nemohou pobývat bez dozoru a bez pomoci zvenčí vést slušný život. Kdyby ve většině azylových zařízení nebyli správci, nefungovaly tam úklidové společnosti a úklidové služby, pravděpodobně by se tamní obyvatelé zadusili vlastní špínou a navzájem by se zabili. Jak tito lidé zvládají každodenní život ve svých zemích původu?
Jsou odpadky v zemích Orientu a v Africe skutečně odhazovány na zem kamkoli vás napadne? Zdá se, že je to spíše tak, že v určitých kruzích je německá všestranná péče a pohostinnost považována za samozřejmost. Navíc, krátce po příjezdu do země zaslíbené, vidí nově příchozí odpadky, které jsou běžnou součástí kultury muslimského ghetta v německých městských “vyloučených” čtvrtích.
Aby toho nebylo málo: V Německu se od hostů jejich kancléřky ani neočekává, že budou dělat ty nejzákladnější věci, aby mohli vést normální život. Jinými slovy: čistota, úklid, hygiena nejsou tím, oč by se měli nově příchozí sami starat. Nemluvě o vděčnosti nebo dokonce o nějaké pokoře, nic podobného od nich nikdo nečeká a ani sami invazisté nic podobného neprojevují.
Všechno, co se učí naše děti od útlého věku, je těmto lidem z velké části ulehčeno prostřednictvím kompletní úklidové služby, včetně čištění toalet, přirozeně na náklady daňových poplatníků. Mnoho z těchto nově příchozích ve skutečnosti ani neví, jak používat toaletu.  Jejich ubytování pak podle toho vypadá. A podobně zvládnou “zkrášlit” své okolí ve velmi krátké době.
S tím, jak přibývá muslimských vetřelců, se nestíhá úklid jejich ubytoven, neboť se na to již nedostává dostatek personálu. Sociální demokraté pak požadují posílení obslužného personálu, samozřejmě placeného z daní pracujících Němců.
Mezitím občané platící daně dostávají “dobrou zprávu”, že výdaje na udržení nezaměstnaných hostů Merkelové nyní ročně dosahují působivých 6,6 miliard eur. Všechny ostatní náklady nejsou přesně zaznamenány, a proto je lze pouze odhadnout. Jen na další čtyři roky počítá federální vláda s náklady na tyto účely ve výši téměř 64 miliard eur.
A co dalšího v tomto směru hradí německý daňový poplatník?
Podle statistik Federální agentury práce měly v srpnu tohoto roku nárok na standardní dávky přibližně 2 miliony cizinců. V srpnu 2007 pobíralo dávky kolem 1,3 milionu cizinců. Pro srovnání: počet německých příjemců standardních dávek ve stejném období klesl z přibližně 5,8 milionu na přibližně 3,4 milionu.
V případě zahraničních příjemců dávek měli občané z jiných zemí EU od září 2018 do srpna 2019 nároky ve výši přibližně 2,4 miliardy eur. Dobrých 6,1 miliardy eur šlo ovšem lidem z osmi nejdůležitějších azylových zemí původu. Téměř 3,6 miliardy eur šlo azylantům ze Sýrie, 840 milionů eur lidem z Iráku a 810 milionů eur lidem z Afghánistánu.
Co z výše uvedeného vyplývá? Nejen to, že Němci živí stále více muslimských vetřelců, přičemž jim platí nejen ubytování, dávky a stravu, ale hradí jim také pohodlný život – tedy pravidelný úklid ubytoven, které v případě, že nejsou uklizeny, vypadají skutečně podobně jako po jistou dobu neuklízené okolí domů v lokalitách tzv. “nepřizpůsobivých” u nás.
Mimochodem, naše státem protěžovaná a vámi dobře živená menšina přišla zhruba z míst, kde se nachází dnešní Pákistán či severní oblasti Indie. Tedy geneticky mají jistě zejména k Afgháncům či Pákistáncům, kteří multikulturně obohacují nejen Německo, velmi blízko. Pak se nelze jejich velmi podobnému  způsobu života divit…
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější