Pokus o vraždu: Šéfka Black Lives Matter před skupinou amerických vlastenců, šlápla na plyn a najela do davu

Pokus o vraždu: Šéfka Black Lives Matter před skupinou amerických vlastenců, šlápla na plyn a najela do davu

http://v4novaevropa.cz/wp-content/uploads/2020/09/001-51.mp3Píše
wochenblickLEVICOVÝ TERORISMUS
Vzrušení v Kalifornii: o víkendu žena najela autem do skupiny amerických vlastenců. Dva lidé byli zraněni. Žena byla zatčena za pokus o vraždu. Teď se ukazuje, že pachatelem je čtyřicetiletá Tatiana Rita Turnerová. Je organizátorkou protestů Black Lives Matter v regionu.
V Kalifornii Yorba Linda, Trumpovi stoupenci se setkali s levicovými demonstranty. Situace se rychle vyhrotila. Demonstranti Black Lives Matter proto okamžitě zaútočili na Trumpovy stoupence. Na nic netušící Trumpovy stoupence zaútočili pepřovými spreji.
Šéfka Black Lives Matter
Ale tím to neskončilo. Jak se nyní ukazuje, byla to šéfka kalifornské skupiny Black Lives Matter, která se pak se svým autem hnala do davu. DailyMail tak odhalil, že Tatiana Rita Turner je organizátorkou „Caravan4Justice“, odnože Black Lives Matter.
Zde Tatiana Turnerová najíždí do davu amerických vlastenců:

WATCH: A car ripped through a crowd of Trump supporters at a BLM counterprotest in Yorba Linda. It was clearly deliberate and the driver did not stop even as the Trump crowd gathered to tend to the wounded. Trump supporters did NOT attack the driver. pic.twitter.com/f9nu6L0WBu
— Ian Miles Cheong (@stillgray) September 27, 2020


Videos aren't uploading but this is very, very bad. More violence than I've ever seen at one of these things
— Border Photog #blm (@desertborder) September 26, 2020

Paralely k případu Rosenberg
Incident ukazuje paralely s vitou levicové teroristky Susan Rosenbergové. Byla členkou komunistického hnutí „19. května“ zodpovědného za nájezdy a bombové útoky a dnes, stejně jako Turnerová, organizuje dary pro Black Lives Matter. V roce 1981 najela do obrněného vozu v New Yorku v únikovém voze. Dva policisté a jeden člen ochranky byli zabiti. Exprezident Bill Clinton udělil milost vrahovi, který byl odsouzen k 58 letům vězení, v poslední den svého funkčního období v roce 2001.
Oddanost černochům ve vězení?

Dva lidé byli zraněni šíleným činem šíleného vůdce BLM. Trumpové stoupenci zareagovali rychle a ustoupili stranou. Horšímu by se tak dalo předejít. Tatiana Rita Turnerová byla okamžitě zatčena policií a musí stanout před soudem za pokus o vraždu. To však nutně neznamená konec její politické kariéry. Ve vězení, Turnerová je schopná se postavit za práva černochů. Koneckonců jsou neúměrně zastoupeni v amerických věznicích.Share

Tweet


WhatsappThe post Pokus o vraždu: Šéfka Black Lives Matter před skupinou amerických vlastenců, šlápla na plyn a najela do davu appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější