Nové šílenství ve Švédsku: „Výzva“ na sociálních médiích povzbuzuje děti, aby zapalovaly švédské školy

Nové šílenství ve Švédsku: „Výzva“ na sociálních médiích povzbuzuje děti, aby zapalovaly švédské školy

document.createElement('audio');
http://v4novaevropa.cz/wp-content/uploads/2020/09/001-54.mp3Píše
BREITBARTTakzvaná „výzva“ sdílená přes sociální média ve švédském městě Örebro vyzvala děti, aby ve svých školách zakládaly požáry, dosud bylo hlášeno několik požárů.
Policie a místní představitelé vyjádřili obavu, že výzvy sociálních médií by mohly vést k vážným požárům ve školách, přičemž policejní důstojnice Therese Bemeová uvedla: „Může to být tak vážné, že někdo skutečně zemře při požáru ve škole.“
Podle Beme se policie dostala k rodičům ve městě přes sociální mediální platformu Facebook poté, co ve městě vypuklo několik požárů ve školách, Informuje o tom švédská televize SVT .
Per-Ove Staberyd, který působí jako požární ředitel v hasičském sboru Nerikes, uvedl, že v letošním roce bylo dosud zaznamenáno 13 tísňových volání do škol v ěrebro a poznamenal, že problém sociálních médií by mohl situaci ještě zhoršit.
„Nikdy se s tím nesmíme smířit a školy možná budou muset zavést další opatření, řekl Stabeyrd:
Ve městě Lund došlo letos podle předchozí zprávy SVT , která byla zveřejněna počátkem letošního července, k nejméně deseti požárům škol.
Policejní důstojnice Ewa-Gun Westfordová tehdy k požárům v Lundu poznamenala: „Nejsou to jen školy, které shořely. V posledních měsících jsme však měli v obci 25 požárů. Je ale samozřejmě politováníhodné, že se to týká škol a dětí, rodičů a zaměstnanců.“
Nárůst násilí v posledních letech zaznamenaly i některé švédské školy, přičemž nezávislý novinář Joakim Lamotte loni prohlásil, že mnozí učitelé se násilí jednoduše „vzdali“.
„Za ty roky, co jsem chodil a přednášel, jsem viděl spoustu škol v krizi. Často jsem se setkával s učiteli, kteří se vzdali, zatímco žáci dělali přesně to, co chtěli, řekl Lamotte:
„Hrozby, bití a bodání se dnes ve švédských školách objevují každý den a dramaticky se zvyšují. Zároveň učitelé získávají méně moci, zatímco úřady a politici jsou zcela paralyzováni,„ řekl.Share

Tweet


WhatsappThe post Nové šílenství ve Švédsku: „Výzva“ na sociálních médiích povzbuzuje děti, aby zapalovaly švédské školy appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější