Policie měla být na ty opice ještě tvrdší, komentuje ministr obrany SR potyčku s odmítači v Lidlu
RSS

Policie měla být na ty opice ještě tvrdší, komentuje ministr obrany SR potyčku s odmítači v Lidlu

Na Slovensku rostou nejen čísla nakažených, ale i agresivita ve společnosti. Rozruch vzbudil nedávný incident v piešťanském Lidlu, kde se porvali odpůrci proticovidových opatření s policií. (Foto: Youtube)
Premiér země Eduard Heger označil antirouškaře za grázly a ministr obrany Jaro Naď (oba OĽaNO) za opice. Podle něj měli být policisté ještě tvrdší.Na internetu se objevilo video čtvrtečního zásahu policistů v piešťanském supermarketu. Lidé bez roušek a respirátorů stáli ve frontě u pokladny.
Tvrdý zákrok slovenské policie v Lidlu vůči lidem odmítající nosit roušku
Na místo dorazila policie, která je vyzvala, aby si zakryli dýchací cesty. Podle odpůrců na to policisté neměli právo a ignorovali pokyn předložit občanský průkaz.Své počínání zdůvodňovali tím, že vládní opatření odporují ústavě. Nato jeden policista občanský průkaz z rukou muže vytrhl a po chvíli začala potyčka, při které policisté použili donucovací prostředky.Podle některých je to příklad policejního násilí. Jiní se zase zásahu policistů zastávají.Co přesně k potyčce vedlo, zůstalo mimo záběr. Podle prohlášení policie došlo ke zranění dvou policistů a jednoho civilisty. Tři lidé byli vzati do vazby pro podezření z útoku na veřejného činitele a výtržnictví.Na video ze zásahu se podívejte ZDE .
Článek Policie měla být na ty opice ještě tvrdší, komentuje ministr obrany SR potyčku s odmítači v Lidlu se nejdříve objevil na AC24.cz .


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden