VP: Šokující video! Ashura – krvavý muslimský rituál prováděný i s malými dětmi můžete vidět již i v Evropě!

VP: Šokující video! Ashura – krvavý muslimský rituál prováděný i s malými dětmi můžete vidět již i v Evropě!

SLOVANKA
Malí muslimové se už prakticky od nejužšího věku setkávají zejména v radikálnějších rodinách s různými formami násilí. Už velmi malé děti se učí na hračkách podřezávat krky, v prostředí různých islámských bojůvek se pak totéž učí na bezvěrcích či nepřátelích. Muslim a nůž je již od narození zcela přirozené spojení, k němuž patří i krvavý rituál, praktikovaný ještě na kojencích. Video, které následuje, nedoporučuji sledovat slabým povahám.
Způsob, jakým šíitští muslimové oplakávají smrt Mohamedova vnuka v rámci svátku Ashura, je řezání noži  a jinými ostrými nástroji. Dokonce i děti bývají zkrvavené. Sadistické rituály, které se již neomezují pouze na muslimské země, nyní praktikují mimo jiné muslimové ve Francii a Velké Británii .
Désolé de vous faire subir cette horrible vidéo, mais il fallait que je dénonce cette pratique islamique chiite qui se répand de plus en plus en Europe, notamment en Grande-Bretagne et en France ! Ne me dites pas que c'est culturel ! pic.twitter.com/iQoxkg13i9
— Waleed Al-husseini (@W_Alhusseini) September 4, 2020

Krvavý rituál se neprovádí jen u dětí, ale i mezi dospělými, nicméně v jejich případě se sebepoškozují zcela dobrovolně, malých dětí se nikdo neptá. 
Mladí muži zakrvácení krví se rojí do ulic jako součást náboženského průvodu v muslimských zemích po celém světě a v poslední době i v některých nemuslimských zemích, jako je Velká Británie, Francie a USA.
Děti se také účastní krvavého rituálního sebepoškozování, které se koná před Ashurou devátého dne. Šíitští muslimové vzdávají úctu proudem jejich krve, když oplakávají vražednou a mučednickou smrt imáma Husajna, vnuka lžiproroka Mohameda.
Imám Husajn byl zabit armádami Jezídů poblíž Karbalá v roce 680 našeho letopočtu. Byl zabit svými politickými soupeři spolu se 72 společníky v bitvě o Kerbalu v sedmém století. Poté byla některá těla mrtvých zmrzačena. Lidé účastnící se průvodu se řežou čepelemi, často uvázanými na dlouhých řetězech a krev si rozmazávají po hlavě a zádech.
Krvavé rituály mají ve svém repertoáru i některá jiná náboženství, nicméně tam se jedná o sebepoškozování, tedy je na rozhodnutí každého jedince, zda chce daný rituál podstoupit. Zde se však řežou nožem i velmi malé děti, kterých se samozřejmě nikdo neptá na to, zda chtějí být pořezány. Ostatně, zkuste se ptát kojence…
Na to, jak se muslimští fanatici v průvodu sebepoškozují se můžete podívat níže – tedy máte-li na to žaludek. To, že jsou někteří muslimové ve jménu vnuka lžiproroka Mohameda schopni zraňovat nejen sami sebe, ale také své vlastní děti, nejlépe vystihuje hloubku jejich bezbřehého fanatismu. A šílené je, že se to stále častěji děje i v Evropě. Podobné průvody již zažily britské i francouzské ulice…

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější