Kvůli jiným kulturám: Německé Termální lázně nyní zakazují těsné bikiny

Kvůli jiným kulturám: Německé Termální lázně nyní zakazují těsné bikiny

http://v4novaevropa.cz/wp-content/uploads/2020/10/001-53.mp3Píše
wochenblickSkok do chladné vody inspiruje mladé i staré. V Termálních lázních Niederrhein Therme v Duisburgu však nyní existují předpisy, které plavky jsou žádané. V budoucnu už to nemusí být „příliš odhalující“.
Kromě porušení pravidel Corony budou muset plavčíci v porýnské metropoli trestat i ty, kdo poruší předpisy o oblékání. Jak uvádějí WAZ a Focus , plavecký bazén chce zakročit proti ženám, pokud nosí příliš těsné bikiny. Jedním z důvodů je úcta k cizím kulturám.
„Místo, kde se setkává mnoho kultur“
Proto jsou nyní v termálních lázních nové značky. Píše se v nich: „V zájmu všech přítomných hostů bychom rádi výslovně poukázali na to, že nedostatečné plavky (řemínky, Brazilské bikiny atd.) nejsou v našich lázních povolené“. Podle mluvčí Therme takové plavky „nepatří do wellness a zdravotního střediska“.
Každý, kdo očekával všeobecnou slušnost s ohledem na vznešenou katolickou tradici Porýní, je odmítnut. Protože termální lázně to ospravedlňují svou multikulturní klientelou: „Jsme místem, kde se setkává mnoho kultur. Svoboda pohybu není vždy tolerována všemi skupinami návštěvníků. Kromě toho přišly stížnosti hlavně od „rodin“.
Termální lázeň se nachází v přistěhovalecké čtvrti
V Duisburgu, podle Junge Freiheita , 43,3 procenta obyvatel má migrační zázemí a v okrese Hamborn, kde se nacházejí termální lázně, je tento podíl až 57,4 procenta. Oblast je baštou klanových struktur velkých arabských rodin a mnoho dalších migrantů je tureckého původu.
V neposlední řadě na pozadí muslimských pravidel oblékání by tak některé z „rodin“, nespokojených s odhalujícími se bikinami mohly mít odpovídající kulturní zázemí.Share

Tweet


WhatsappThe post Kvůli jiným kulturám: Německé Termální lázně nyní zakazují těsné bikiny appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější