Itálie: Matteo Salvini v parlamentu s rouškou podpořil Donalda Trumpa „Trump 2020“

Itálie: Matteo Salvini v parlamentu s rouškou podpořil Donalda Trumpa „Trump 2020“

http://v4novaevropa.cz/wp-content/uploads/2020/10/001-55.mp3Píše
REMIX NEWS  Salvini nadále podporuje Trumpa, tentokrát tím, že v parlamentu vystoupil s rouškou „Trump 2020“
Vůdce strany Liga, Senátor Matteo Salvini měl v italském parlamentu roušku „Trump 2020“, než v neděli přednesl projev ke svým kolegům v Senátu.
Před jeho poznámkami, Salvini, nejpopulárnější italský politik , na Twitteru napsal: „Zdravím vás ze Senátu. Za půl hodiny přednesu svůj projev, který bude živě přenášen i na Twitteru. Dobrý večer, přátelé.“

Un saluto dal #Senato , tra una mezz’ora il mio intervento, in diretta anche su Twitter. Buona serata Amici. pic.twitter.com/vx6aS9EblO
— Matteo Salvini (@matteosalvinimi) October 13, 2020

Salvini při svém projevu na půdě parlamentu vyjádřil politování nad tím, že v současnosti vládnoucí levicově-establishmentová koaliční vláda „prodloužila výjimečný stav COVID-19“, který však dosud nedokázal omezit vysoký počet mrtvých v severozápadních regionech Itálie.
„Je to neskutečné,“ řekl bývalý ministr vnitra. „Přiletěl také [Francouzský prezident Emmanuel Macron], ale nic [italskému premiérovi Giuseppu Contemu] nepřidělil, žádné peníze, v nouzové situaci.“
Poté, co dokončil svou řeč, Salvini opět na Twitteru, rozšířil prohlášení, která pronesl v parlamentu. „Pomáhat jiným zemím? Dobře, ale ukládáme doložky o zpětném přebírání osob. Dáme vám peníze, ale převezmete všechny ilegální přistěhovalce, kteří přijíždějí do Itálie,“ napsal Salvini.

#Salvini : aiutare altri Paesi? Bene, ma imponiamo clausole di riammissione: noi ti diamo i soldi, ma tu ti riprendi tutti i clandestini che stanno arrivando illegalmente in Italia. #Senato pic.twitter.com/aGzFk34Lj7
— Matteo Salvini (@matteosalvinimi) October 13, 2020

Salvini byl v minulosti hlasitým stoupencem Trumpa a v roce 2019 prohlásil, že až se vrátí k moci, chce spojenectví s Trumpem a dalšími konzervativními lídry ze zemí jako Izrael a Brazílie. Podpořil také Trumpovu kandidaturu na prezidenta v roce 2016.
Počátkem tohoto měsíce, Senátor Salvini stanul před soudem kvůli incidentu, k němuž došlo loni v létě, kdy – v té době úřadující ministr vnitra a místopředseda vlády – zabránil plavidlu plnému nelegálních migrantů zakotvit v italském přístavu na ostrově Lampedusa, jak Remix News již dříve informoval.
Salvini je obžalován ze „zneužití moci a únosu“ za to, že v červenci roku 2019 odmítl vydat lodi pobřežní stráže Gregoretti, která převážela 116 nelegálních migrantů, povolení k zakotvení v přístavu v Lampeduse v sicilské provincii.
Po slyšení, Salvini hovořil se členy tisku a prohlásil, že nejenže nelituje toho, že zablokoval vykládky nelegálních migrantů, ale že má v plánu udělat přesně totéž, až znovu převezme svou dřívější funkci ministra vnitra.
„Nejde o to, jestli bych to udělal znovu – prostě to udělám znovu,„ řekl vůdce.
V září byl Salvini fyzicky napaden třicetiletým migrantem během kampaně v obci Pontassieve, těsně před regionálními volbami v Toskánsku – historicky levicové baště, informovali italské noviny Il Giornale .
Útočník údajně roztrhl senátorovi košili a růženec.
Minulý týden, Silvia Sardonová, 37letá poslankyně Evropského parlamentu za Salviniho Ligu, obdržela několik výhrůžek znásilnění a smrti , z nichž mnohé prý pocházejí od migrantů, poté, co se postavila proti výstavbě mešity v oblasti Via Novara v Miláně.
Kolegyni z Ligy senátora Mattea Salviniho vyhrožovali znásilněním poté, co se postavila proti mešitě

 Share

Tweet


WhatsappThe post Itálie: Matteo Salvini v parlamentu s rouškou podpořil Donalda Trumpa „Trump 2020“ appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější