Politico: Bidenova kampaň „nevylučuje možnost“ že se Biden setkal s poradcem Burisma Pozharskyi

Politico: Bidenova kampaň „nevylučuje možnost“ že se Biden setkal s poradcem Burisma Pozharskyi

Když jsem to včera zaslechl ve zprávách, musel jsem se pousmát a říct si, co kdyby to vylezlo na Trumpa? Potom jsem se znovu pousmál a řekl si, sakra to by byla pro novináře zpráva číslo jedna která by zastínila i koronavirus, hlavně by byla „naprosto pravdivá“. Jelikož vylezla na Bidena tak to je „FAKE NEWS“.
document.createElement('audio');
http://v4novaevropa.cz/wp-content/uploads/2020/10/001-56.mp3Píše
BREITBARTBidenova kampaň „nevylučuje možnost“, že se Joe Biden sešel s poradcem Burismy, ukrajinské plynárenské firmy, pro kterou pracoval jeho syn Hunter Biden, když byl v roce 2015 viceprezidentem – ústřední tvrzení zveřejněném ve středu ve výbušném článku New York Post.
Politico informovalo ve středu (zvýraznění bylo přidáno):
Příběh Postu obsahoval snímek toho, co se v novinách psalo o e-mailu z roku 2015 od Burismova poradce Vadyma Pozharskyiho Hunterovi Bidenovi, v němž mu děkoval za „příležitost setkat se s vaším otcem.“ E-mail však nenaznačuje, zda Pozharskyi popisoval schůzku, která již proběhla, nebo schůzku, která měla proběhnout v budoucnu. List Post nicméně uvedl, že existence takové schůzky podkopává Bidenova dlouho zastávaná tvrzení, že se na obchodních jednáních svého syna nijak nepodílel.
Bidenova kampaň nevylučuje možnost, že bývalý viceprezident měl s Požarským nějakou neformální interakci, která se v Bidenově oficiálním plánu neobjevila. Ale říkali, že každé setkání by bylo zběžné. Pozharskyi na žádost o komentář neodpověděl.
The Post 17. dubna 2015, informoval o e-mailu od Burisma poradce Vadyma Pozharského Hunterovi Bidenovi, který řekl: „Drahý Huntere, děkuji ti, že jsi mě pozval do DC a dal mi příležitost setkat se s tvým otcem a že jsme spolu strávili nějaký čas. Je to čest a potěšení. “
Téměř o rok později, v březnu 2016, Biden tlačil na ukrajinskou vládu, aby vyhodila svého generálního prokurátora, Viktor Shokin, který vyšetřoval Burismova generálního ředitele kvůli korupci. Vyšetřování bylo později odloženo.
Biden popřel, že by to mělo něco společného s vysoce placeným postavením jeho syna ve správní radě, a popřel, že by o této záležitosti se svým synem kdy hovořil.
Poté, co se příběh provalil, Bidenova kampaň prohlásila , že přezkoumává viceprezidentovy „oficiální plány“ a žádná taková schůzka se nekonala.
Biden řekl reportérovi 21. září: 2019: „Nikdy jsem se synem nemluvil o jeho obchodních jednáních v zámoří.„Facebook a Twitter tento příběh potlačili a nazvali ho „škodlivým“.Share

Tweet


WhatsappThe post Politico: Bidenova kampaň „nevylučuje možnost“ že se Biden setkal s poradcem Burisma Pozharskyi appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější