Joe Biden: Osmiletým by mělo být umožněno rozhodnout se, že jsou transsexuálové

Joe Biden: Osmiletým by mělo být umožněno rozhodnout se, že jsou transsexuálové

http://v4novaevropa.cz/wp-content/uploads/2020/10/001-57.mp3Píše 
BREITBART
Bývalý viceprezident Joe Biden uvedl v debatě na radnici, kterou ve čtvrtek večer pořádala stanice ABC News, že osmiletým dětem by mělo být umožněno rozhodnout se, že jsou transsexuálové.
Mieke Hackenová, volička z Pensylvánie, položila Bidenovi následující „otázku“:
Hackenová : Jsem hrdá máma dvou holek, osm a deset let. Moje nejmladší dcera je transsexuálka. Trumpova administrativa napadla práva transgenderových osob, zakázala jim vojenskou službu, oslabila nediskriminační ochranu, a dokonce odstranila slovo „transgender“ z některých vládních internetových stránek. Jak jako prezident zvrátíte tuto nebezpečnou a diskriminační agendu a zajistíte, aby životy a práva LGBTQ lidí byly chráněny podle amerických zákonů?
Biden : Prostě změním zákon. Zaprvé odstraním tyto výkonné příkazy. Možná si vzpomínáte, Já jsem ten, kdo řekl: „Byl jsem vychován mužem, který, jak si pamatuji, byl vyřazen, můj otec byl středoškolsky vzdělaný, sečtělý muž, který byl opravdu slušný člověk, a byl jsem vybrán, abych dostal přihlášku do centra našeho města, Wilmington, Delaware, hlavní město tehdejšího světa, a tihle dva muži vystupují, aby dostali žádost o místo plavčíka v afroamerické komunitě, protože tam byl velký bazénový komplex. A tito dva muži, dobře oblečení, se naklonili, objali se a políbili. Vystupuji z auta za semaforem, otočil jsem se k tátovi a táta se na mě podíval, řekl: „Joey, je to jednoduché. Milují jeden druhého.“ Představa, že osmileté nebo desetileté dítě, se rozhodne, a řekne, „Chci být transsexuál, to si myslím, že bych chtěl být, hodně by mi to usnadnilo život – – měla by existovat nulová diskriminace. A to, co se děje, je, že je zavražděno příliš mnoho transgenderových barevných žen. Jsou vražděni. Chci říct, Myslím, že je to do teď 17, nedržte mě na tom čísle. Ale teď je to výš?
Hackenová : Ano
Biden: A to je právě tento rok. A tak, Slibuji vám, že není důvod navrhovat, že by mělo existovat nějaké právo, které by bylo odepřeno vaší dceři nebo dcerám, podle toho, která, jedné nebo oběma“
Hackenová : Jedna
Biden : Jedna vaše dcera, vaše druhá dcera má právo tu být a dělat. Není to žádná nula. A mimochodem, můj zesnulý syn Beau, byl generálním prokurátorem státu Delaware. Byl to člověk, který dostal první transgenderový zákon schválený ve státě Delaware a díky mladému muži, který se stal ženou, který pro něj pracoval v kanceláři generálního prokurátora. A jsem na to hrdý.
Beau Biden, který byl generálním prokurátorem státu Delaware, státní zákon o nediskriminaci podporoval , ačkoliv ho sám technicky neprosadil.
 Share

Tweet


WhatsappThe post Joe Biden: Osmiletým by mělo být umožněno rozhodnout se, že jsou transsexuálové appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější