Miloš Zeman bude pořádat kurzy pro neschopné podnikatele

Miloš Zeman bude pořádat kurzy pro neschopné podnikatele

AZ247
Miloš Zeman po svém kontroverzním výroku o tom, že kvůli opatřením proti koronaviru zkrachují pouze neschopní podnikatelé, přišel s rozhodnutím, že zahájí vlastní kurzy, během kterých bude neschopné podnikatele školit.
Podle Zemana by pro českou ekonomiku nebylo dobré, kdyby stovky až tisíce podnikatelů zkrachovalo a zaplnilo úřady práce. Proto se jim rozhodl nabídnou pomocnou roku.
“Někdo to těm idiotům ukázat musí. Když sami při první krizi zkrachují, mají se ještě co učit,”  prohlásil Zeman v rozhovoru na TV Barrandov.
Podle Zemana se současná, ani budoucí opatření nedotknou ekonomiky, protože posilovny, kina, divadla atd. nemají s ekonomikou nic společného a jejich případný krach na ní nemá žádný vliv. I tak se rozhodl majitele podobných podniků zachránit.
“Česko je plné neschopných lidí, idiotů a debilů. Pokud podnik musí v roce na dvakrát zavřít na dobu 30 dnů, a pak zkrachuje, je jeho majitel neschopný. Těmto neschopným pitomcům ve svých kurzech ukážu, jak být úspěšný a přežít všechny prymuloviny, co Českou republiku ještě potkají,”  dodává Zeman.
Prezidentův sedmidenní kurz bude stát 20 tisíc korun. Aktuálně prezident sepisuje podklady a dotváří poslední prezentace. 19. 10. by pak měla odstartovat první lekce. Jak napovídá název některých kapitol, podnikatelé by se tak mohli naučit některé z prezidentových fíglů – např.:

“Jak zbohatnout na privatizaci a opoziční smlouvě,”  
“Jak přihrát veřejnou zakázku svému kamarádovi,”  či 
“Jak jsem vidělal první milion pokuřováním Putinovi a šířením dezinformací.”

Případný výtěžek pak prezident Zeman plánuje použít na nákup plastových víček , které následně daruje postiženým dětem a v době koronakrize i matkám samoživitelkám. Opět se tak ukázal charakter našeho pana prezidenta.

AZ247


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější