Cirkus Prymula

Cirkus Prymula

SLOVANKA
Pamatujete si na “pohřební řeč” Prymuly, s níž nedávno vystoupil jen proto, aby patřičně vystrašil co nejvíce diváků? Přesně tu řeč, která měla působit jako přednes přímo z krematoria či márnice? Pohřební náladu měla násobit také orouškovaná smuteční suita v pozadí, která působila jako sraz klubu přátel žehu. Nebo jako sraz vůdců sekty svědků covidových.
Část pohřební řeči jsem čistě ze zvědavosti shlédla na videu až po několika dnech od přímého přenosu, neboť už delší dobu v televizi jakékoli zprávy v zájmu zachování duševního zdraví nesleduji, takže jsem poté zaznamenala tón, jakým Prymula hovořil, stejně, jako smuteční atmosféru v místě, odkud se přenos vysílal. A bylo mi jasné, jak musela řeč zapůsobit na všechny, kdo chodí s rouškou i na WC. Musela je ještě víc vystresovat a mnozí z nich tu noc po přenosu jistě probděli.
Ostatně, snad nikdo, kdo ten divadelní výstup viděl nepochybuje, že hlavním účelem této “pohřební řeči” bylo vyvolání stresu a paniky mezi všemi, kdo denně hltají účelově zveřejňovaná čísla. Prymula nemá za úkol uklidnit davy, ale naopak je na maximum vystresovat a dovést k tomu, že se  dobrovolně, jako poslušné ovečky, později nechají naočkovat jemu doporučenou vakcínou.
Právě v tomto proslovu působil nejen Prymula, ale i jeho doprovodná smuteční suita jako lidé v nejhlubším smutku a depresi. Většina oveček byla jistě přesvědčena, že jsou nastoupení lékaři ve skutečně těžkém zármutku nad tím, jak se nám zde šíří nemoc, která je mnohonásobně horší, než mor a ebola dohromady…
Tedy skutečně byli tak zarmouceni? A skutečně se po celou dobu “chránili” nám všem neustále doporučovanou rouškou? Podívejte se ostatně sami, myslím, že video nepotřebuje další komentář:
document.createElement('video');
https://voxpopuliblog.cz/wp-content/uploads/2020/10/prymulaasvedcicovidovi.mp4
Připadalo vám, že by byli přítomní lékaři v těžkých depresích, jak měli působit v televizi poté, kdy se kamery rozjely “naostro”? Někteří z nich nasadili roušky až pár vteřin před samotným přenosem. A to nevíme, jak to v místě vypadalo třeba 10-20 minut před natáčením. Kolik z oněch pánů asi mělo roušky? Ty roušky, které nám oni nyní vnucují, ale sami neseznávají za důležité je nosit?
Zde připomínám, že Prymula už v roce 2009 , kdy se objevila prasečí chřipka tvrdil, že roušky nedoporučuje nosit, neboť víc škodí, než pomáhají. Názorový přemet, kterým jen reagoval na současné notičky, pak naznačuje, že i jeho rozhodnutí – nejen rozhodnutí vlády jako takové – vychází z aktuálních instrukcí, jimiž se řídí celý svět. Tedy lépe řečeno ty země, které COVID-19 navštívil, protože – jak známo – jsou zde i země, kterým se COVID-19 záhadně vyhýbá. Jako třeba Bělorusko , kde k jeho šíření nepomohly dokonce ani demonstrace, podporované nejen naší vládou, ale celou EU.
Nebo mnohé země Afriky. Na jaře se hovořilo o mnoha milionech mrtvých na černém kontinentě, ale ono se tam neděje skoro nic výjimečného. V centrální Africe proběhla lokálně například epidemie horečky lasa, ale milióny mrtvých na koronavirus se tam nekonají a prostě ani konat nebudou.
Prymulovo divadlo opět nahrálo nám, kdo odmítáme uvěřit všemu, co se nám předkládá jako jediná pravda a zároveň vyvolalo další otázky k mnoha jiným , které stále zůstaly nezodpovězeny…
 
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Dnes nejprohlíženější