Viktor Orbán: Občané evropských národů brzy zjistili, že dnešní instituce Evropské unie neslouží jim, ale zájmům George Sorose a podobné sorty

Viktor Orbán: Občané evropských národů brzy zjistili, že dnešní instituce Evropské unie neslouží jim, ale zájmům George Sorose a podobné sorty



Maďarský premiér Viktor Orbán se ve svém článku pro Magyar Nemzet naprosto trefně postavil proti diktátu Evropské unie, proti diktátu liberálů a globalistů. „Občané evropských národů brzy zjistili, že dnešní instituce Evropské unie neslouží jim, ale zájmům George Sorose a podobné sorty. Nejsou připraveni polknout bruselský výmysl, že důvodem, proč se finanční spekulant obohacující se ruinováním ostatních potuluje po bruselských chodbách, je to, že nezištně nabízí pomoc Evropě,“ uvedl Orbán.
„Bitva mezi globální elitou a národním odporem ještě neskončila … Občané evropských zemí si brzy uvědomili, že současné evropské instituce neslouží jim, ale zájmům George Sorose a jemu podobných … Největší hrozbou pro národní sebeurčení je dnes síť, která podporuje globální otevřenou společnost a snaží se zrušit národní struktury. Cíle celosvětové sítě sorosovského typu s neomezenými finančními a lidskými zdroji jsou jasné: vytvářet otevřené společnosti smíšeného etnického původu urychlením migrace, demontovat procesy rozhodování na národní úrovni a předat je globální elitě,“ napsal Orbán.
Orbán upozornil, že pro něj nastává rozhodující bitva v roce 2022, kdy budou globalisty podporovat mezinárodní média, bruselští byrokraté a nevládní organizace takzvané občanské společnosti.
Poslanci SPD před časem navrhli zákon, aby neziskové organizace směly dostávat peníze ze zahraničí výhradně bezhotovostně. Částky převyšující 5000 eur (zhruba 127 500 korun) by musely vést na zvláštním účtu, který umožňuje veřejnou kontrolu (Toto opatření se netýká členských příspěvků.). Byl by tak zřejmý dárce peněz. Cílem tohoto návrhu je, aby všechny příjmy nad tuto částku musely být vedeny na transparentních účtech. Je legitimní, aby veřejnost znala původ prostředků, které organizace získávají od zahraničních dárců.
Úprava primárně nesměřuje na zájmové organizace, které jsou založeny výhradně na členském principu a které jsou v českém neziskovém sektoru nejpočetnější (např. myslivecká jednota, Sokol, zájmoví sběratelé a další), z nichž některé mohou mít také zahraniční členy.
Hnutí SPD podporuje neziskové organizace, které pomáhají našim potřebným lidem, ale dlouhodobě vyzýváme k ukončení dotování takzvaných „politických neziskovek“ z veřejných peněz, a zejména těch, které jsou napojeny na finančníka a neomarxistického globalistu George Sorose a které podporují nelegální migranty.
http://abouthungary.hu/…/pm-orban-in-magyar-nemzet…/
zdroj: euportal.cz




The post Viktor Orbán: Občané evropských národů brzy zjistili, že dnešní instituce Evropské unie neslouží jim, ale zájmům George Sorose a podobné sorty appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Dnes nejprohlíženější