Švédsko: Tři Syřané, kteří napadli homosexuální pár v Göteborgu, byli odsouzeni; jeden uvězněn, zatímco všichni tři se vyhnuli deportaci

Švédsko: Tři Syřané, kteří napadli homosexuální pár v Göteborgu, byli odsouzeni; jeden uvězněn, zatímco všichni tři se vyhnuli deportaciTři syrští migranti, kteří zbili a zneužili homosexuální pár držející se za ruce na hlavním nádraží v Göteborgu, byl švédským okresním soudem druhého největšího města odsouzen za útoky a zločiny z nenávisti. Navzdory svému přesvědčení nebyli tři pachatelé, z nichž všichni mají předchozí trestní rejstřík, od soudce vyhozen žádnými příkazy k vyhoštění.
Incident, který vedl k útoku, začal v noci 7. dubna, kdy nově příchozí migranti – 21letý Abdel Rahman Wakaa, 21, 21letý Hamod Suleyman a 23letý Abdullah Alaswad – křičeli proti – gay obscénnosti u dvou mužů, kteří se drželi za ruce, když dorazili na hlavní nádraží v Göteborgu z Malmö, uvádí Nyheter Idag.
Když pár přestal chodit a otočil se k chování Syřanů, gang nešetřil časem a okamžitě začal brutálně napadat oba muže. CCTV kamery zachytily celý útok. Píše portál RMX .
Během rozhovoru s policií obě oběti sdělily policistům, že skupina Syřanů jim to řekla, protože jsou gayové, a proto by neměli být na veřejnosti. Jeden z obětí, jehož partnerem je irácký migrant, vysvětlil policii, že útok připomněl jeho partnerovi útlak, kterému čelil ve své vlasti.
Během policejních výslechů skupina útočníků – kteří požadovali arabského tlumočníka – tvrdila, že brutální útok neměl nic společného s tím, že nenáviděli homosexuály, ale že homosexuální pár „hovořil o jejich cti“. Tato prohlášení však byla v rozporu s samotnými oběťmi a několika jednotlivci, kteří byli svědky útoku a slyšeli, co Syřané sdělili páru.
Policejní vyšetřování rovněž vyšlo najevo, že jeden z pachatelů byl již dříve ohlášen za urážení transvestity, uvedl švédský zpravodajský portál Samhällsnytt.
The post Švédsko: Tři Syřané, kteří napadli homosexuální pár v Göteborgu, byli odsouzeni; jeden uvězněn, zatímco všichni tři se vyhnuli deportaci appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější