Přijde chaos, kolaps a katastrofa. Prý se blíží nevídaná celosvětová ekonomická krize… Bude prý největší propad, jaký kdy byl + VIDEO

Přijde chaos, kolaps a katastrofa. Prý se blíží nevídaná celosvětová ekonomická krize… Bude prý největší propad, jaký kdy byl + VIDEOFinanční manažer a ekonom říká, že to už není otázkou, jestli se ekonomika položí, nýbrž že otázkou je, kdy se položí. A ten říká, že tentokrát nás uvrhne do celosvětové deprese, kterou nám přinesla „bohorovnost“ centrálních bankéřů.
Pento v interview s Gregem Hunterem z USA Watchdog říká, že příští ekonomický propad bude „nejhorší, co kdy byl.“ Pento to vysvětluje: „Finanční média mainstreamu a většina Wall Streetu nazvou zvýšení úrokových sazeb ohromným procesem ke snížení kapitálové nepřiměřenosti, tím nejohromněnším snižováním kapitálové nepřiměřenost, k němuž se kdy kdo uchýlil, a centrální banky mohou zvednout úrokové sazby a nazvat to „krásným zachráncem kapitálové přiměřenosti,“ nádherným procesem. To je ale lež. Existuje 240 bilionů $ globálního dluhu. Bublina dluhopisů praská… Proč se zhroucení trhů vynořuje zrovna teď? Je tomu tak proto, že bublina s dluhopisy se účastní procesu praskání. A jak ta bublina praskne, tak uvidíte, jak ten chaos metastázuje po celé planetě.“
„Teď už to není žádné předpovídání. Už to probíhá,“ říká Pento o nadcházejícím kolapsu dluhopisových trhů.

„Věřím, že to praskání bubliny dluhopisů s sebou strhne ceny nemovitostí, hodnoty akciových trhů a rozpoutá to měnový chaos. Bohužel přichází celosvětová deprese, jakou jsme ještě neviděli, protože nikdy předtím tolika dluhu nesedělo na vrcholku uměle stlačených úrokových sazeb.
Bohorovnost a arogance centrálních bank nás k tomu přivedla, zasahují proti tomu poněkud pozdě a myslí si, že jim to projde beztrestně. Jsou hrozivým způsobem úplně vedle. Centrální banky vždy vyvolávají recese. Směřujeme ke globální depresi. Otázkou je, co s tím tentokrát centrální budou dělat. Federální rezervy nemají žádnou federální finanční sazbu, ty mohou stáhnout úrok na nula procent. Nemají tu rozvahu, co je jen 800 miliard $. Jejich rozvaha je ve skutečnosti 4,3 bilionu $… Kroky, k nimž se chtějí uchýlit, po této depresi jsou takové, že ti u moci, ti Ilumináti, prosazují věci jako záporné úrokové sazby, univerzální základní příjem a peníze sypané z helikoptéry, aby se zase inflačně nafoukly ceny aktiv, které se propadnou z rekordních výšin.“
Pento vždy říká, že to nejdříve začne „deflací“ a pak to přejde do „pádivé inflace“. Uvádí, že to znamená, že pro dohlednou budoucnost je dobrou investicí zlato. Proti tomu ale uvádí: „Začnou s raziemi proti zlatu, jaké jsme ještě neviděli. Nastane supervrchol trhu drahých kovů. … Nadchází bezprecedentní čas a měli byste si zařídit fyzickou držbu svého zlata. Mám rád zlato, mám rád stříbro a mám rád platinu. Obzvláště mám rád zlatíčko. A na to teď dojde, bublina s dluhopisy už praská.
Na webové stránce Michaela Pento zvané PentoPort.com najdete volně dostupné informace. Tam najdete i kopii jeho knihy zvané Nadcházející kolaps dluhopisového trhu. Kdybyste chtěli více informací o přípravě na ekonomický propad a na potenciální depresi, tak navrhujeme knihu od Tesse Pennigtona zvanou Návod připravence. Tato kniha nabízí instrukce a podrobnosti o jednoduchých a zhuštěně podaných způsobech, jak plánovat a připravovat sebe a svou rodinu na katastrofu – včetně té ekonomické.
zdroj: euportal.cz
The post Přijde chaos, kolaps a katastrofa. Prý se blíží nevídaná celosvětová ekonomická krize… Bude prý největší propad, jaký kdy byl + VIDEO appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější