Zaznělo od Merkelové: Je jen otázkou času, než se lidé imigrantského původu stanou většinovým obyvatelstvem. Netrapte se tím, je to nevyhnutelné, přinese to dobré věci

Zaznělo od Merkelové: Je jen otázkou času, než se lidé imigrantského původu stanou většinovým obyvatelstvem. Netrapte se tím, je to nevyhnutelné, přinese to dobré věci



Spolupracovnice německé kancléřky z Křesťanskodemokratické unie (CDU) sepsala sloupek nabádající Němce, aby si tím, že se ve svých městech stávají menšinou, starosti nedělali.
Tato politička CDU Barbara John tvrdí, že „je jen otázkou času, než se lidé imigrantského původu stanou ve větších městech většinovým obyvatelstvem,“ a že to by Němce trápit nemělo, kdy uvedený sloupek této 80 leté političky byl tento týden sepsán pro německý list Tagesspiegel.
Loni se stal Frankfurt prvním německým městem, v němž se rodilý Němci stali menšinou, a téměř veškerý nárůst obyvatelstva v zemi, jak se ukazuje, byl tažen jen masovou migrací.
„Ten trend směřující k rychle rostoucímu podílu migrantů je nezvratný,“ tvrdí John a dodává, že holandská města jako Amsterodam a centrum Rotterdamu, kde rodilý Holanďané už nejsou většinou, ukazují, že obavy z toho, jaké to bude, až budou menšinou, jsou „nepodložené“.
Letos holandské úřady zatkly marocké migranty žijící v Rotterdamu, když objevily, že tito dva muži chystají teroristické útoky jak v Holandsku, tak ve Francii.
V Amsterodamu násilnosti marockých gangů, kterým se v té zemi říká Marocká válka, vyústily v posledních několika letech do řady násilných incidentů, po nichž zůstávaly na ulicích tohoto města ponechané uřezané hlavy.
Profesorka John k tomu dodala, že „migranti, stejně tak jako to bývá s místními, jsou často vnitřně rozděleni,“ a tak mohou domorodí Němci a migranti usilovat o různé koalice na základě „vzdělání, etnicity, náboženství, kultury a ekonomiky.“
„Spousta věcí bude sice odlišných, ale řada z nich bude lepší,“ říká.
John od svého odchodu do důchodu v roce 2003 sloužila jako hlavní patron kampaně „Ukaž rasismu červenou kartu“ a zasedala v radě Muslimské akademie Německa.
( euportal.cz )




The post Zaznělo od Merkelové: Je jen otázkou času, než se lidé imigrantského původu stanou většinovým obyvatelstvem. Netrapte se tím, je to nevyhnutelné, přinese to dobré věci appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Dnes nejprohlíženější