Když banda neschopných šašků “bojuje” s koronavirem …

Když banda neschopných šašků “bojuje” s koronavirem …

KAREL KŘÍŽ
… tak jsme svědky absurdní komedie s vládními opatřeními, která jsou dramaticky vyhlašována na tiskových konferencích, kde vládní panáci s kyselými ksichty poučují národ jak je třeba tyto jejich výmysly tahané z klobouku dodržovat, jinak prý všichni zahyneme a ulice se změní v hřbitovy.
Opravdu těmto šaškům ještě věříte jediné slovo? Vždyť je jasné, že oni nevědí ale absolutně nic. Kdyby jen trochu byla jejich “opatření”  relevantní, tak snad po tolika času, co některá z nich již platí, by byly vidět alespoň nějaké výsledky. Jenže ono nic. Křivky koronavirové hrůzy stoupají, ale šrouby se přesto dále nesmyslně a chaoticky utahují.
Ano, strana a vláda koná. To je jediný důvod všech těch zákazů. By národ žil v přesvědčení, že soudruh Bureš a jeho parta makají. Žádnou jinou logiku v tom nehledejte, protože tam ani jiná není. Babiš prostě vede permanentní volební kampaň, aby ochránil zdroje, které mu sypou do holdingu miliardy dotací. Do toho holdingu, který sice prý není jeho, ale tak nějak mu vydělává nějaký drobný na kafe. Do toho předluženého holdingu, který by bez erárních injekcí už dávno zbankrotoval. To je totiž celá Burešova politika v kostce.
A tak jsme svědky toho, že ač vláda vyhlašuje jedno protivné a nedomyšlené opatření za druhým, hlavní tvář této totalitní kampaně klidně pošle všem občanům fakáče v podobě nočního techtle mechtle v “zavřené” restauraci, kde si navíc ještě zřejmě domlouvá malou domů za prapodivné kšefty. Kdo by neměl takové vlády plné zuby?
Pokud tedy stále patříte ke skupině občanů, která si myslí, že ti vládní šaškové ještě něco řídí a vědí co dělají, zkuste se sami sebe třeba zeptat:

Proč máme tak špatná koronavirová čísla, když vládní paňáci už vymysleli tolik “opatření”, která již platí drahnou dobu?
Proč se podle nich virus šíří u malého obchodníka s papírenským zbožím nebo kadeřnice, ale asi ne v super a hypermarketech?
Proč virus chodí nakazit lidi venku se pohybující právě až ve 21,00?
Proč veřejnoprávní média šíří paniku 24 hodin denně?
Proč již nevyhynula na covid 19 alespoň půlka Afriky, kde nějaký koronavirus téměř neřeší?

A tak dále, a tak dále. Otázek mnoho, odpovědi žádné. A tak uvidíme. Dle mého názoru naši vládní “odborníci” v čele s Babišem jsou jen neschopní břídilové, kteří “bojují” s koronavirem tak, že neví vůbec nic. Jen jim tento stav vyhovuje, protože jim umožňuje totalitně manipulovat se společností a navíc ještě Aleně von Bankrot virtuálně natisknout miliardy korun, které se jim velmi hodí na uplácení voličů. Nic jiného koronakrize totiž není.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější