Charita spouští azylovou petici pro pákistánskou křesťanku, která byla nucena konvertovat k islámu

Charita spouští azylovou petici pro pákistánskou křesťanku, která byla nucena konvertovat k islámu

http://v4novaevropa.cz/wp-content/uploads/2020/10/001-77.mp3Píše
BREITBARTKatolická charita zahájila kampaň vyzývající premiéra Borise Johnsona, aby poskytl britský azyl mladé křesťanské dívce v Pákistánu, které vyhrožuje smrtí muslimský násilník, který ji donutil, aby si ho vzala a konvertovala k islámu.
Během uzamčení koronaviru loni v dubnu, Mohamad Nakash unesl se zbraní v ruce čtrnáctiletou katolickou dívku Mairu Shahbazovou z provincie Paňdžáb, společně se dvěma dalšími komplici ji znásilnil, vydíral a donutil ji konvertovat k islámu.
Začátkem srpna vrchní soud v Láhauru rozhodl , že Shahbazová dobrovolně konvertovala k islámu, a proto je legálně provdaná za Nakashe, který tvrdil, že „oddací list“, který vlastní, uvádí věk dívky jako 19 let, přestože její rodina má rodný list prokazující, že je jí teprve čtrnáct.
O dva týdny později Maira utekla z Nakašova domu a informovala policii o pokračujícím týrání, které utrpěla v jeho rukou. Nakash na to reagoval tím, že jí vyhrožoval smrtí, obvinil ji z odpadlictví a také vyhrožoval, že zveřejní videozáznam, na kterém je znásilněna.
Na základě žádosti o prohlášení manželství za neplatné, založené na věku Mairy a neexistenci jejího souhlasu, si rawalpindiský soud vyžádal nové důkazy, včetně lékařských zpráv prokazujících pohlavní zneužívání, policejních zpráv a potvrzení o narození a sňatku.
Papežská charitativní organizace Aid to the Church in Need (ACN) ve své petici konstatuje, že bez ohledu na to, jak pákistánské soudy nakonec rozhodnou, „Mairnův život bude navždy v nebezpečí,” s trvalou hrozbou zabití ze cti, protože pákistánští extremisté ji „považují za odpadlici a při první příležitosti ji zabijí.”
Maiřin právník, Sumera Shafique, uvedl, že „Maiřina rodina se obává, že ji Nakash chce znovu unést a zabít ji i její rodinu.”
„Poté, co opustila Nakashe a vrátila se ke své rodině, Maira bude vždy považována za odpadlici, která opustila islám v očích Nakashe a členů skupiny, a ten bude nadále požadovat, aby byla zabita, řekl Shafique.
Podle právníka, Maiře a její rodině stále vyhrožují smrtí. Z tohoto důvodu, přestože jsou nyní na místě chráněném policií, jak nařídil soud, nelze zaručit jejich bezpečnost.
„Vyzýváme vládu Spojeného království, aby poskytla Maiře azyl, aby mohla obnovit svůj život bez všudypřítomné hrozby smrti, řekl Shafique.
Neville Kyrke-Smith, Národní ředitel pro ACN Spojeného království dodal , že je „naléhavé, aby premiér jednal, aby zachránil životy Mairy a její rodiny. Jsou ve vážném nebezpečí. Máme vůči svého svědomí povinnost jednat.”Share

Tweet


WhatsappThe post Charita spouští azylovou petici pro pákistánskou křesťanku, která byla nucena konvertovat k islámu appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější