COVID-1984: Příbalový leták antigenních testů, se kterými se celoplošně testuje na Slovensku, obsahuje zarážející nesrovnalost! Jihokorejský výrobce SD Biosensor totiž v letáku upozorňuje, že testy jsou určeny pouze pro pacienty s prokazatelnými příznaky

COVID-1984: Příbalový leták antigenních testů, se kterými se celoplošně testuje na Slovensku, obsahuje zarážející nesrovnalost! Jihokorejský výrobce SD Biosensor totiž v letáku upozorňuje, že testy jsou určeny pouze pro pacienty s prokazatelnými příznaky

COVID-1984: Příbalový leták antigenních testů, se kterými se celoplošně testuje na Slovensku, obsahuje zarážející nesrovnalost! Jihokorejský výrobce SD Biosensor totiž v letáku upozorňuje, že testy jsou určeny pouze pro pacienty s prokazatelnými příznaky onemocnění Covid-19 a důrazně upozorňuje, že testy neumí potvrdit nebo vyloučit onemocnění, slouží jenom pro klinickou referenci! Výrobce upozorňuje, že nejde o diagnostický přípravek k určení onemocnění, ale pouze o referenční nástroj pro určení rodin virů SARS všech druhů, testovací sada totiž označuje pozitivně i lidi s kmenem SARS-Urbani z roku 2003, kterým může být světová populace již dávno promořena!
Pomalu se začíná zdát, že Slovensko se nechtěně stává centrem veškerého světové dění okolo virové hysterie, která zachvacuje celosvětová média. Postupně se začíná ukazovat, že na Slovensku došlo k mohutnému spiknutí vládních špiček ve spolupráci s nadnárodním farmaceutickým průmyslem a jeho obrovskou lobby. A protože taková operace se nedá zvládnout bez chyb, tak ty chyby se kumulují a postupně unikají na veřejnost neuvěřitelné informace, ze kterých se doslova tají dech. Přesto se však objevila jedna pozitivní zpráva, protože po uveřejnění našeho článku a právní analýzy [ 1 ] našeho právníka o kauze ve slovenské pekárně v Prievidzi došlo k náhlému obratu.

Tam totiž šéfové provozu de facto vyhrožovali zaměstnancům vyhazovem, pokud se nezúčastní celoplošného testování, ale vedení pekáren se náhle zaměstnancům omluvilo, došlo prý kvůli zmatkům k unáhlení některých vedoucích pracovníků a jejich horlivost vedla ke vzniku zmíněného papíru. Pekárny se tak od zmíněného pamfletu, který byl v rozporu s právem, distancovaly a zaměstnancům se omluvily [ 2 ]. Jenže, kauza vzbudila pozornost a do redakce se nám ozval člověk, který nám zaslal oskenovaný příbalový leták antigenních testů od firmy SD Biosensor, kterými se právě teď masově a plošně testuje na Slovensku.
Na Slovensku se testují zdraví lidé pomocí testů, které se nesmí podle příbalového letáku od výrobce testů používat na bezpříznakové lidi
Příbalový leták ve slovenštině je doslova pěstí do obličeje pro někoho, kdo žije v naivní představě, že se půjde otestovat a dozví se, jestli má SARS-Cov-2 virus, anebo nemá. Ve skutečnosti máte šanci, že se to nikdy nedozvíte, protože příbalový leták vás vyvede z omylu a podle názoru našeho právníka je to ochrana firmy SD Biosensor před žalobami, že jejich test nefunguje tak, jak se očekává. Přímo výrobce totiž hned v úvodu příbalového letáku uvádí následující větu: “Tento test je určen iba zdravotnickym pracovníkom a laboratóriám a používa sa so zámerom včasnej diagnostiky viru SARS-Cov-2 u pacientov s klinickými symptómami infekcie SARS-Cov-2.”
Náhled příbalového letáku
A tyto symptomy, tedy příznaky, vypisuje příbalový leták o pár vět předtím, jako jsou horečka, kašel, zrychlené dýchání, resp. hyperventilace a také dýchavičnost. Ano, všichni, kdo použijí antigenní testy, musí mít příznaky, aby na ně test fungoval. Bez příznaků jako je horečka nebo kašel prostě člověk nemá potřebné antigeny v těle a test prostě ohlásí, že výsledek je negativní i u člověka, který třeba SARS-Cov-2 v sobě opravdu má, ale nemá vytvořené potřebné antigeny, protože u něho nepropukly příznaky, takže se antigeny ani nemohly v těle vytvořit. Jinými slovy, na Slovensku se testují zdraví lidé, kteří paradoxně mohou virus SARS-Cov-2 mít, ale nijak se u nich neprojevuje, nemají horečky a ani kašel , ale tyto antigenní testy je označí za negativní, protože jejich těla nemají vytvořené antigeny, které jsou produktem zápalu, infekce a odezvy organismu.
Příbalový leták odhaluje, že testy používané na Slovensku neumí rozlišovat mezi jednotlivými kmeny rodiny SARS, takže testy hlásí pozitivitu i na vir SARS-Urbani z roku 2003
Antigeny vznikají ve chvíli, kdy lidské tělo spustí aktivní odezvu proti viru, organismus začne zvyšovat tělesnou teplotu, tím vzniká horečka, dochází ke zduření sliznice v krku, tělo se začne zbavovat koronavirů v podobě hlenů vykašlávaných z krku a celé tělo se zaplaví antigeny, které toto spustily. Jinými slovy, aby antigenní testy fungovaly, člověk musí splňovat dvě podmínky: 1) Musí mít v sobě koronavirus z rodiny SARS a za 2) Musí mít příznaky nemoci jako je horečka, kašel, hyperventilace, dýchavičnost. Pokud jedno z tohoto pacient nemá, testy společnosti SD-Biosensor nebudou fungovat a budou lidi označovat za negativní, což je vysoce nebezpečné a je to hazard s důvěrou veřejnosti v samotné testování. A to není všechno!
V tabulce vidíte, že kmen SARS-Urbani test vyhodnocuje jako pozitivní test na SARS-Cov-2
V příbalovém letáku je k dispozici laboratorní tabulka, na které viry a patogeny test reaguje nezávisle na tom, jestli člověk má SARS-Cov-2 nebo nemá. Tabulka odhaluje, že tyto testy od firmy SD Biosensor označují vzorek pozitivně, pokud obsahuje kmen viru SARS-Urbani , což je kmen viru SARS-Cov-1 izolovaný již v roce 2003 během epidemie SARS. Tehdy byly izolovány 2 kmeny SARS nazvané Tor2 a Urbani [ 3 ]. První byl izolován v Kanadě, druhý v Asii pracovníkem CDC. Kmen SARS-Urbani se stal referenčním izolátem.
A to je největší průser a šok, protože o tomto se dosud nikde v médiích nemluvilo. Tyto testy určené na SARS-Cov-2 vás tedy označí za pozitivního i tehdy, pokud v těle máte virus SARS-Urbani z roku 2003, kterým je podle informací dnes promořena celosvětová populace, protože původní epidemie SARS v podstatě fungovala pouze na asijské obyvatelstvo, západní civilizace SARS prakticky nenapadl, ale pozor, to neznamená, že SARS kmen už nemá celá západní populace, protože od roku 2003 uběhlo již 17 let. Promoření civilizace kmenem SARS-Urbani tak bude obrovské, že si to ani nedovedeme představit.
Pozitivně otestovaní lidé mohou mít jenom 18 let starý SARS z roku 2002, negativně otestovaní lidé mohou mít i SARS-Cov-2, jenže nemají příznaky a bez příznaků testy nefungují, chybí totiž antigeny z nemocného těla
A právě na tento kmen SARS-Urbani z roku 2003 reagují testy firmy SD-Biosensor pozitivně. Jenže, lidé s tímto kmenem SARS logicky nemají žádné příznaky, protože tento kmen SARS-Urbani už mohou mít v těle dlouhá léta a logicky jim nezpůsobuje žádné příznaky. Takže, v praxi to potom funguje tak, že člověk jde na antigenní test, který určí člověka, že je negativní.
Ale pokud má nějaké respirační onemocnění, jako je chřipka, potom do těla se dostávají antigeny, které obsahují i kmeny SARS-Urbani, takže antigenní test to vyhodnotí jako pozitivní test na SARS-Cov-2.  A to prostě kvůli tomu, že testovací sada od firmy SD-Biosensor podle tabulky z příbalového letáku neumí rozlišovat mezi SARS-Urbani z roku 2003 a mezi SARS-Cov-2 z roku 2019. Obojí totiž pochází z rodiny SARS a rozdíl mezi oběma kmeny je tak malý a nepatrný, že antigenní test nedokáže poznat rozdíl. A teď se nabízí otázka: Jak lze věřit testu, který neumí rozlišovat mezi SARS-Cov-1 z roku 2003 a SARS-Cov-2 z roku 2019?
Upozornění z příbalového letáku
A přesně na toto dává SD-Biosensor odpověď na konci příbalového letáku, kde je uvedeno, že pozitivní výsledky by se vždy měly vyhodnocovat v porovnání s klinickou historií pacienta a s jinými dostupnými údaji. Leták rovněž v úvodu upozorňuje, že pozitivní výsledek testu je třeba ověřit dalším testem, pro potvrzení nákazy. V konečném důsledku tak platí, že na Slovensku se bude plošně testovat způsobem, že negativně otestovaní lidé budou možná ve skutečnosti pozitivní , protože nemají žádné příznaky, žádnou horečku, nemají tudíž antigeny v těle, a proto test na ně nemůže fungovat.


A současně platí, že pozitivně otestovaní lidé vůbec Covid-19 nemají, ale antigenní test ve spojení se sezonní chřipkou, které teď začínají, objeví ve vzorku přítomnost virus SARS-Urbani z předchozí pandemie SARS z let 2002 až 2004. Skutečné potvrzení toho, že máte SARS-Cov-2, vám dokáže dát podle všeho jen PCR test, ale ani tomu nemůžete moc věřit, protože ani americká CDC dodnes nedisponuje z terénu izolovaným kmenem SARS-Cov-2, jak jsme přinesli tuto zásadní informaci v nedávném zpravodajském článku zde .
Celoplošné testování na Slovensku, které bude pouze vyhozením peněz daňových poplatníků z okna, ale pod oknem je bude sbírat firmička z Trnavy… a to se vyplatí!
Takže, pokud ani CDC dosud nedisponuje virovými izoláty SARS-Cov-2 z terénu, jak by potom mohly existovat spolehlivé a seriózní testy, když všechny vzorky koronaviru, které se dnes zkoumají, byly vyrobeny v laboratoři? Proč se dosud CDC nepodařilo SARS-Cov-2 izolovat ze vzorků z terénu? V roce 2003 se jim podařilo izolovat SARS-Cov-1 z terénu, dostal název SARS-Urbani, ale tady už trvá údajná pandemie skoro celý rok a virový izolát pořád nikde.
A potom dostanete do ruky příbalový leták testu na koronavirus a v něm se dočtete, že pozitivně testuje i vzorky, které obsahují virový kmen SARS-Urbani z roku 2003, tedy virový izolát z pandemie SARS, která vypukla už před 18 lety. Pohled do této problematiky vnesl přímo slovenský premiér Igor Matovič ve videu níže. Pokud máte IQ vyšší než 90, neopovažujte se video spustit, jinak utrpíte poškození kognitivních mozkových funkcí, prostě to nepoberete. Negativní neznamená negativní!

Takže, na Slovensku se budou plošně testovat, ale nakonec zjistí, že testy dále budou i po Vánocích a po Novém roce označovat lidi za nakažené, protože testy budou pořád odhalovat lidi, kteří v sobě mají viry z rodiny SARS, ale už zdaleka není jasné, jaký model SARS a z jakého roku. Přímo výrobce SD-Biosensor to jasně potvrzuje i ve svém příbalovém letáku. Pokud jste negativní, možná je to kvůli tomu, že virus SARS máte, ale jste rezistentní.  Pokud jste pozitivní, možná SARS máte, ale dostali jste jen chřipku, která uvolnila antigeny SARS-Cov-1 z roku 2003. Jedno je však jisté, že na těchto neprůkazných testech se pořádně napakuje jedna maličká firmička z Trnavy [ 3 ]. A to se někomu sakra vyplatí.
-VK-
Šéfredaktor AE News
S námi čtete, s námi objevujete
Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce  zbývají 4 dny  a zatím jsme vybrali jen cca.  61%  z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, který závisí výhradně na Vaší podpoře, i když chápeme současnou situaci s hysterií okolo Covidu-19. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce  zde , ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná.  Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější