Strašidlo jménem Jaroslav Flegr

Strašidlo jménem Jaroslav Flegr

MILENA DOUŠKOVÁ
Kdybych to dělala jako on, tak ze mně lidé opravdu nebudou mít radost, ale dostanou psotník nebo záchvat těžké deprese.

Nosíme roušky, jsme zavřeni v domě, můžeme akorát tak do práce a do obchodu. Přesto nám tohle strašidlo určilo osud plný mrazáků s mrtvými kterých mají být desetitisíce a život, které se zastaví. V tom případě mi by mi Jaroslav Flegr říct, proč se máme halit do roušek a sedět doma na prdeli když je to celé na hovno.
Nedávno nám sdělil jak je mu fyzicky nevolno ze zubaře Šmuclera a hodil mu na hlavu vinu za ty mrazáky s mrtvými a tak nějak si nevšiml, že zatím tu žádné nejsou, ale co tu je doopravdy, tak vyděšené a nešťastné děti a jejich rodiče na pokraji fyzických sil a do toho jeho katastrofické předpovědi .
Romana Šmuclera opakovaně urážejí za jeho postoj k „pandemii“. Jako zubař se má starat o zuby a ne o pandemii. Docela zajímavé, protože o Covid se stará kdejaké hlupák a kde kdo do toho žvaní, ale stomatolog s vystudovanou lékařskou fakultou je jim proti srsti. Nedělá nic jiného, než že chce pro lidi pořádnou ochranu a ne doma spíchnutý hadr, veřejnost nabádá k používání zdravého rozumu a aby to nepřeháněla s hysterií, S tím naprosto souhlasím, protože hysterii ještě nikomu nepomohla. Naopak. Možná má Flegr na svědomí lidi, co teď páchají sebevraždy které nám narůstají. Nebo si kdejaký statistik, ekonom, chemik a další a další profese mohou myslet že se narodili jako tajní epidemiologové, ale ostatním je tahle věc odepřena? Ano, psychopaté bez citu si to myslet mohou.
Podle Flegra je situace kritická a lidé se prostě musí řídit pravidly které nám tihle samozvaní Bohové dali. Dokonce mu nestačí ani Letňany. Všeho je málo a tak nás navíc informuje, že svoje vlastní odhady podcenil. Takže ne desetitisíce ne, ale už nám neřekl jak moc podstřelil. Že by milióny?
Pak nám předhodil 12 bodů co máme zachovávat abychom přežili. Všechny jsou notoricky známé, ale mně padl do oka bod 10.  Máme se udržovat v psychické kondici . No rada nad zlato. Já když si přečtu některý jeho článek, tak nebýt tak odolná, tak si hodím mašli. Bylo by to rychlejší než umírat na ulici, být strčena do mrazáku a pak skončit v hromadném hrobě. Máme se doma hezky vzdělávat, pomáhat druhým a hlavně jim dělat radost. Kdybych to dělala jako on, tak ze mně lidé opravdu nebudou mít radost, ale dostanou psotník nebo záchvat těžké deprese.
Bod 12 ponechávám tak jak ho napsal, protože on je opravdu komik. Každý není umělec, každý nemá peníze a proto jsou jeho rady tak debilní, že nemůžu věřit vlastním očím.
Hledejte v nové situaci nové příležitosti. Zkuste napsat knihu, divadelní hru, složit písničku, malovat, rozjeďte novou zábavnou či vzdělávací stránku na internetu. Zkuste si osvojit nějaké umělecké řemeslo, nebo zkrátka řemeslo. Rozjeďte internetový obchod, poradenskou službu, prostě cokoli nového. Během epidemie dost lidí zchudne, ale řada jiných neuvěřitelně zbohatne. Další možná nezbohatnou, ale konečně pro sebe najdou ten pravý smysl života. Nepropásněte šanci se zařadit do těch dvou šťastnějších skupin.
Tak to vidíte. Udílí nám rady, ale jak to udělat, to už neví. Za mne jen děsí už dost vyděšené obyvatele.

MILENA DOUŠKOVÁ


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější