Šéf mešity požaduje po úřadech uznání sexu s malými dívkami!

Šéf mešity požaduje po úřadech uznání sexu s malými dívkami!Jsou věci, které ukazují absurdnost multikulturní myšlenky a teorie o tom, že muslimská kultura a naše společnost mohou žít v symbióze a míru.
Jsou věci, které ukazují absurdnost multikulturní myšlenky a teorie o tom, že muslimská kultura a naše společnost mohou žít v symbióze a míru. Naopak se ukazuje, že buď se islám a muslimové změní a přizpůsobí se nám neb se bude muset Evropa přizpůsobit islámu. Příkladem je Dánsko, kde v současné chvíli někteří muslimští duchovní požadují po úřadech, aby Dánsko uznalo sňatky s neplnoletými dívkami a sex s nimi.
Jeden případ za všechny: dívka (14) je těhotná a dokonce žila s mnohem starším manžele společně v azylovém domě, protože si dánští úředníci mysleli, že dívka je mnohem starší!
Dánské úřady teď plánuji, že proti takovým sňatkům a sexu muslimů s velmi mladými dívkami zasáhnou. Když pominu absurditu faktu, že úřady zacházejí s muslimskými muži, kteří sexují s malými dívkami, velice opatrně, kdežto Evropan by šel okamžitě sedět a byl vyšetřován pro sexuální úchylku, tak se nádherně ukazuje, jak velký kulturní střet je sex s malými dívkami.
Protože na stranu mužů, kteří mají sex s malými dívkami, se postavili mnozí dánští muslimští představitelé. například duchovní a šéf mešity v Aarhusu Usáma El-Saadi požaduje, aby úřady takové sňatky a sex respektovaly, protože muslimové mají odlišnou kulturu a Dánsko by tak mělo respektovat jejich odlišné zvyky … Dokonce trdí, že snaha úřadu bránit muslimům v takových manželstvích a sexu s dětmi je vlastně rozvracením rodiny!
zdroj: skn.cz
The post Šéf mešity požaduje po úřadech uznání sexu s malými dívkami! appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější