„Francie je muslimská země, “říká francouzský velvyslanec po islámském útoku v Paříži

„Francie je muslimská země, “říká francouzský velvyslanec po islámském útoku v PařížiFrancie je muslimská země kvůli 4 až 8 milionům muslimů, kteří tam žijí, uvedl francouzský velvyslanec ve Stockholmu Etienne de Gonneville v rozhovoru pro švédskou televizní stanici SVT.
„No, zaprvé, Francie je muslimská země, islám je druhé náboženství ve Francii, máme kdekoli mezi 4 a 8 miliony francouzských občanů, kteří mají muslimské dědictví,“ odpověděl de Gonneville na otázku, zda existuje riziko, že současné napětí by se mohlo proměnit v konflikt mezi Francií a muslimským světem. Rozhovor byl veden v angličtině. Píše portál RMX .
Francouzský velvyslanec učinil poznámky, že „Francie je„ muslimská země “, po sérii nedávných významných islámských teroristických útoků, včetně útoku na 18letého čečenského muže, který popravil sťat učitele historie Samuela Patyho z pomsty za Patyho rozhodnutí. ukázat karikaturu proroka Mohameda během třídní lekce svobody projevu.
V následující části rozhovoru se zdá, že de Goneville ztrácí své vlastní argumenty. Dále uvedl, že „prvními lidmi, které chci poslouchat, jsou muslimové ve Francii“, ale na otázku, co muslimové ve skutečnosti říkají, nebyl schopen poskytnout ucelenou odpověď a místo toho uvedl, že islám je „rozmanitý“. náboženství.
The post „Francie je muslimská země, “říká francouzský velvyslanec po islámském útoku v Paříži appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější