Miliardář Bill Gates „zaútočil“ na Trumpová poradce Dr. Scotta Atlase pro špatný postoj vůči Covid-19

Miliardář Bill Gates „zaútočil“ na Trumpová poradce Dr. Scotta Atlase pro špatný postoj vůči Covid-19Zakladateľ Microsoftu a miliardár Bill Gates požiadal médiá, aby „dôverovali vede“ a nie prezidentovmu poradcovi (a skutočnému lekárovi) Scottovi Atlasovi za to, že nepodporoval prísnejšiu politiku voči Covid-19,  informuje  portál RT.
„Teraz máme pseudo-experta, ktorý radí prezidentovi,“ uviedol Gates v pondelok pre Yahoo Finance. Až na ten rozdiel, že miliardár nedokončil vysokú školu ani zdravotnícku školu.
„Najškodlivejšie je to, keď začnete útočiť na svojich vlastných odborníkov a naznačujete, že politici to možno vedia lepšie ako odborníci na choroby,“ pokračoval Gates. Miliardár nie je ani politikom, ani lekárom, napriek obrovským sumám, ktoré utratil prostredníctvom svojej nadácie Billa a Melindy Gatesových a jej pridružených spoločností v snahe zaočkovať rozvojový svet.
Atlas má naopak lekársky diplom z Chicagskej univerzity a vyučuje politiku zdravotnej starostlivosti na Hooverovom inštitúte Stanfordskej univerzity.
Aj keď sa zdá, že Gatesove slová platia pre jeho vlastné vypovedanie o Atlasovi, miliardár ich myslel ako odsúdenie Trumpovej administratívy kvôli údajným zmenám v zdravotných pokynov vydaných Centrom pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) v máji. Už mesiace ich trápi „politizácia“ CDC, ako aj Úradu pre kontrolu potravín a liečiv (FDA), pričom obviňuje Biely dom zo straty dôvery verejnosti i z bližšie nešpecifikovaných zatiaľ „veľmi nešťastných“ neúspechov pri zavedení vakcíny proti Covid-19.
Lekárski experti však už roky  trvajú  na tom, že obe inštitúcie už dávno kooptoval farmaceutický priemysel, ktorého je Gates významným darcom aj dobre odmeňovaným príjemcom.
Spoločnosť Yahoo (a ďalšie mediálne organizácie, z ktorých mnohé dostali a nezverejnili financovanie od Gatesových nadácií) takmer univerzálne podporili softvérového magnáta v jeho spore s Atlasom, čo naznačuje, že je to vyškolený lekársky expert, ktorý vystúpil zo svojho miesta v nesúhlasu z prevládajúcej ortodoxie. Forbes dokonca označil Atlasa za „zlého vedca“ za to, že nesúhlasil s obľúbeným Gatesovým odborníkom Dr. Anthonym Faucim.
zdroj: hlavnydennik.sk
The post Miliardář Bill Gates „zaútočil“ na Trumpová poradce Dr. Scotta Atlase pro špatný postoj vůči Covid-19 appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější