VIDEO: Panečku, ta sedla! Příslušník Policie ČR bez roušky začal fackovat důchodce na zastávce MHD za to, že neměl roušku! To nevymyslíš! Důchodce byl přitom na zastávce úplně sám, nikoho neohrožoval, ale policejní hlídka se na něj vrhla, jako kdyby to by

VIDEO: Panečku, ta sedla! Příslušník Policie ČR bez roušky začal fackovat důchodce na zastávce MHD za to, že neměl roušku! To nevymyslíš! Důchodce byl přitom na zastávce úplně sám, nikoho neohrožoval, ale policejní hlídka se na něj vrhla, jako kdyby to by

VIDEO: Panečku, ta sedla! Příslušník Policie ČR bez roušky začal fackovat důchodce na zastávce MHD za to, že neměl roušku! To nevymyslíš! Důchodce byl přitom na zastávce úplně sám, nikoho neohrožoval, ale policejní hlídka se na něj vrhla, jako kdyby to byl fackovací panák! Důchodce si odmítl roušku nasadit, hodil ji na zem a od policisty přilétla další facka, tu máš! Covidová hysterie už zjevně zachvacuje i Hamáčkovy policisty a ti zapomínají na to, že mají pomáhat a chránit, protože teď to vypadá, že v Nouzovém stavu v ČR mají za úkol vyřvávat a mlátit! Roušky se v podstatě stávají Davidovou žlutou hvězdou na kabátu, kdo nenosí roušku v ČR, bude zmlácen jako ve 30. letech Freikorps mlátili Židy v Německu, když je načapali na ulici bez hvězdy!
Fašizace proti občanům a jejich svobodám a důstojnosti se přenáší ze Slovenska i do České republiky. Dvojice svědků v automobilu natočila v Praze na zastávce MHD neuvěřitelnou scénu. Motorizovaná hlídka Policie ČR přijela se zapnutými majáky k autobusové zastávce MHD a vrhli se na staršího muže v černé bundě, který neměl roušku. Měl u sebe nákupní tašku na kolečkách a na zastávce byl úplně sám. Z videa není patrné, jestli se jednalo o bezdomovce, ovšem z videa to vypadalo, že byl čistě oblečen, a možná si byl jenom nakoupit. Je docela možné, že ho někdo udal, že čeká na zastávce bez roušky, protože co se začalo dít potom, to opravdu je natolik neuvěřitelné, že by takovéto chování policistů měl někdo prověřit.
Fašizace přímo na ulici
Video zachycuje dva policisty, jak vystoupí z auta jdou zkontrolovat dva muže. Ten první přicházel po chodníku směrem k zastávce a policista s bílou rouškou mu kontroluje doklady. Zato druhý policista, to je úplně jiná liga. Z policejního auta vystoupil bez roušky a začal postrkovat druhého muže postaršího věku, strčil do něho a donutil muže si sednout na lavičku a vrazí mu facku. Potom následuje střih a přijede další hlídka, policisté chtějí muže donutit, aby si nasadil roušku.
Policista bez roušky fackoval důchodce za to, že neměl roušku. Potom si policista roušku nasadil, ale muže fackoval dál
Policista bez roušky si mezitím roušku nasadil. Muž v černém oblečení si nejprve nasadí svoji roušku, ale asi se mu v ní špatně dýchá a roušku zahodí na zem. Policista ji sebere a vrazí muži další facku. V redakci neznáme pozadí incidentu, ale podle toho, jak se policisté k muži chovají to vypadá, že jím naprosto pohrdají a možná ho znají, možná to opravdu je bezdomovec. Jenže, bez ohledu na to, jestli šlo o bezdomovce nebo jenom o důchodce, který si jel nakoupit a vracel se MHD domů, není možné akceptovat takovéto chování policie. Současná virová hysterie tak vede k tomu, že policie považuje nenošení roušek za důvod k tomu, že je možné občany fackovat.
Druhá facka přiletěla
Z videa přitom není jasné, jestli muž není autista, který má výjimku z nošení roušek, nebo jestli existoval nějaký jiný důvod a argument pro nenošení roušky, ovšem fackování občanů na zastávce příslušníky policie, to je opravdu otřes. Jenže, v historii už něco takového probíhalo. V Německu ve 30. letech minulého století působili v ulicích hlídky Freikorps a kontrolovali v židovských ghettech nošení hvězd na kabátech. Když spatřili Žida, že jde po ulici a nemá žlutou hvězdu, zmlátili ho. Dnes se ta situace vrací, jenom už se nenosí hvězdy ale roušky. A když někdo nemá roušku, dojde k udání, přijede policie s houkačkami a začnou fackovat člověka, který nechce hvězdu přes ústa nosit. Ta rouška je totiž žlutá Davidova hvězda, je to symbol útlaku obyvatelstva, protože roušky nemají s nákazou nic společného, právě naopak. Čím více lidé nosí roušky, tím více pozitivně testovaných lidí ve společnosti se objevuje.
Proč je evropská databáze registračních rozhodnutí k lékům a zdravotním pomůckám EUDAMED neveřejná?
Možná jste zapomněli, ale na jaře v dubnu epidemiologové říkali, že když se budou nosit roušky, virus nakonec zmizí, přestane se šířit. Na Slovensku máte důkaz, že to nebyla a není pravda. Na rozdíl od ČR totiž na Slovensku nepřestala platit povinnost nošení roušek v obchodech, v centrech, v MHD a také v zaměstnáních. A teď se podívejte, na Slovensku to ničemu nepomohlo, počet pozitivně otestovaných raketově roste. Takže, k čemu byly ty roušky Slovákům? Ano, odpověď znáte, byly jim úplně k h…. a mají ten samý nárůst pozitivních testů jako ostatní země. Je to logické, protože pozitivní testy hlásí výsledky podle toho, kdo je výrobcem testů a od koho testy nakoupíte. A není překvapením, že na Slovensku se právě dnes plošně testuje pomocí testů od firmy Biosensor, které mají neznámého držitele registračního rozhodnutí v EU.

Slovenský ústav pro kontrolu léčiv na svých stránkách uvádí [ 1 ], že testy od SD Biosensor mají evropské registrace v databázi EUDAMED, ale do této databáze nemá veřejnost přístup. Není jasné, kdo je držitelem rozhodnutí, je to utajený údaj. A je natolik utajený, že jej nesděluje ani slovenský ŠÚKL, ani příbalový leták v krabicích s těmito testy. Přitom v EU se nesmí distribuovat a používat zdravotnické pomůcky bez jasně uvedeného držitele registračního rozhodnutí v příbalovém letáku. Existuje reálné podezření, že držitelem rozhodnutí není jihokorejský výrobce SD Biosensor, ale nějaká jiná firma, např. Bill & Melinda Gates Foundation.
Za testovacími sadami od SD Biosensor stoji Bill Gates a jeho nadace, možná proto se okolo držitele registračního rozhodnutí k testům na Slovensku dělají takové tajnosti
Na webu Světové zdravotnické organizace je totiž uvedeno [ 2 ], že tyto antigenní testy vznikly na základě objednávky této nadace Billa Gatese. Proč je databáze EUDAMED tajná a veřejnost do ní nemá přístup, to je možná kvůli tomu, že by se ukázalo, kdo je držitelem registračního rozhodnutí k testům od SD Biosensor. A pokud by se tím držitelem ukázala nějaká organizace napojená na Billa Gatese, někomu by asi docvaklo, kdo stojí za scénářem současné mediální hysterie okolo koronaviru, kdo vydělává peníze na prodejích a výrobě testů a posléze i vakcín. Kdyby to bylo transparentní, proč by to Evropská unie tajila a omezovala veřejnosti přístup k databázi EUDAMED?
Bill Gates
No, nebuďte blbí a zamyslete se. Otevřete si domácí lékárničku a náhodně vyberte jakýkoliv lék, kapky, prostě úplně cokoliv. Otevřete krabičku a vytáhněte příbalový leták. Na jeho konci, obvykle na druhé straně najdete dva zásadní údaje, kdo je výrobce, a kdo je držitelem registračního rozhodnutí. Bez těchto dvou údajů se nesmí v EU prodávat a používat léky a zdravotnický materiál. A teď si vezměte, že testy do SD Biosensor, kterými se dnes na Slovensku testuje přes 5 milionů lidí, nemají na příbalovém letáku držitele registračního rozhodnutí vůbec uvedeného.
Na Slovensku armáda testuje obyvatele, v Česku pro změnu policie už rovnou lidi mlátí za nenošení roušek
ŠÚKL pouze na svém webu uklidňuje, že testy mají registrace v databázi EUDAMED, ale ta databáze je tajná, není veřejná. To je úplně stejné, jako kdybyste si šli do lékárny koupit nějaký lék, ale na příbalovém letáku by držitel registračního rozhodnutí nebyl uveden. A lékárnice by vám řekla, že máte být v klidu, držitel je uveden v evropské databázi EUDAMED, musíte jí věřit, že to tak je, protože veřejnost nemá do databáze přístup. To je úplně stejné, jako kdyby do obchodního rejstříku měl přístup jenom někdo, Evropská komise, pár vyvolených a jinak nikdo. Takový registr by potom byl úplně k ničemu, protože veřejnost by si nemohla nic zkontrolovat.
Zásah kvůli roušce jako kdyby šlo policejní manévry
Takže, na Slovensku se lidé testují pomocí testů, u kterých je utajený držitel registračního rozhodnutí a v Česku policisté už začali mlátit lidi za to, že nemají roušky. Sám teď nevím, co z toho je horší, jestli vědomí toho, že přes 5 milionů lidi je testováno pomocí testů s neznámými klinickými testy a s neznámým a utajovaným držitelem registračního rozhodnutí, anebo skutečnost, že česká policie na zastávce MHD fackuje důchodce za to, že nemají přes ústa nataženou novodobou Davidovu hvězdu. Napadá mně jediné slovo: Teror. A nebezpečí ztráty svobody přichází nenápadně, obvykle pod roušku ochrany nebo obrany před něčím nebo někým.
-VK-
Šéfredaktor AE News
S námi čtete, s námi objevujete
Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce  zbývá poslední den  a zatím jsme vybrali jen cca.  92%  z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, který závisí výhradně na Vaší podpoře, i když chápeme současnou situaci s hysterií okolo Covidu-19. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce  zde , ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná.  Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější